Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 14 Магістратура в Захист прав споживачів 2023

14 Магістратура Програми в Захист прав споживачів 2023

Огляд

Споживчі справ у всьому світі розвивається області, яка досліджує покупців у їх економічної, соціальної та екологічної середовища. Вчений ступінь в області споживчої справ для людей, які хочуть розвиватися далі професійно і розвивати додаткові кваліфікації, щоб бути більш конкурентоспроможними на ринку праці. Є безліч шляхів, які студенти можуть продовжити і програми доступні по всьому світу.

Що таке Майстер в у справах споживачів? Програми поєднують в собі основні засади справах споживачів, технології, інновації та сталого споживання. Ви можете відвідувати заняття в поведінці споживачів, розвитку економіки, або поведінкової ціноутворення. Якщо у вас є базова освіта споживачів економіці, ви можете зосередитися на більш функціональних областях, таких як методи дослідження в галузі підприємництва стратегії і організації, і переговори за контрактом.

Студенти можуть отримати безліч навичок, які приносять користь як їх професійному та особистому житті за допомогою отримання майстер 'и ступінь.Академічний фокус зосереджується на клієнта в контексті технологічних розробок, продуктів і послуг в рамках ринків і всередині компанії. Крім того, питання для обговорення на розвиток інноваційних та роль споживача є головними компонентами цієї програми.

Заробіток майстер може зайняти від одного до трьох років, залежно від школи. Є багато міжнародних варіантів, і витрати можуть варіюватися залежно від школи. Люди повинні зв'язатися конкретні програми, які цікавлять їх, щоб визначити витрат очікування.

Студенти з майстер 'и мірою може знайти можливості для кар'єрного росту в ряді дисциплін і областей. Вони включають в себе Споживчі Insight менеджерів і зв'язків з громадськістю фахівців, які в першу чергу працюють в галузі маркетингових досліджень, щоб виявити цільових областей, які керують творчих стратегій. Вони також можуть привести команду професіоналів маркетингових визначити, що хочуть споживачі.

Студенти можуть записатися на повний або неповний робочий день.Ті люди, які мають активний спосіб життя і вимагають більше гнучкості в процесі навчання повинні розглянути можливість участі онлайн-курси. Більшість університетів пропонують більшість, якщо не всі, їх класів у модулі дистанційного навчання. Щоб знайти правильну школу для вас, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Маркетингові дослідження
  • Маркетинг
  • Захист прав споживачів
Сфери навчання
  • Маркетингові дослідження (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання