Keystone logo

17 Магістратура Програми в Дослідження сталого розвитку Екологічна стійкість Запобігання стихійним лихам 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження сталого розвитку
  • Екологічна стійкість
  • Запобігання стихійним лихам
Сфери навчання
  • Дослідження сталого розвитку (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження сталого розвитку Екологічна стійкість Запобігання стихійним лихам

Після отримання ступеня бакалавра деякі випускники продовжують займатися ступенем магістра. Ці програми дозволяють студентам отримати більш глибоке розуміння обраних ними предметів. Окрім більшої кількості знань, ступінь магістра може відкрити більш високооплачувану роботу, ніж тільки бакалавр.

Що таке майстер у профілактиці лих? Ці програми магістра навчають студентів врятувати життя, запобігаючи та готуючись до катастроф. Студенти навчаються створювати урядові та неприбуткові системи, які протидіють наслідкам пожежі, повені, штормів та інших стихійних лих. У цих програмах студенти можуть пройти курси з аналізу декількох типів загроз, управління першим реабілітатором та створення ефективних програм безпеки. Студенти можуть спеціалізуватися на таких сферах, як соціальна політика, управління після стихійних лих, сталий розвиток та економіка стихійних лих.

Випускники магістра з профілактики стихійних лих звичайно мають глибоке розуміння безпеки, що може бути життєво важливим у багатьох ситуаціях. Крім того, ці учні навчаються організовувати великі групи людей, навіть у найважчих обставинах. Студенти також можуть набувати навичок управління кризою, які можуть потребувати будь-який роботодавець.

Вартість отримання магістра в галузі профілактики стихійних лих залежить від багатьох незалежних чинників. Наприклад, школи різних країн можуть мати різноманітні курси навчання. Крім того, окремі університети стягують різні збори для місцевих студентів. Потенційні студенти повинні проконсультуватися з кожним інститутом, щоб зрозуміти вартість програми.

Уряди на федеральному, державному та місцевому рівнях потрібні фахівцям у галузі управління надзвичайними ситуаціями, а випускники з магістрами з профілактики стихійних лих добре підходять для цих ролей. Як керівники ліквідації наслідків стихійних лих та профілактики, ці фахівці розробляють та контролюють системи, щоб врятувати життя та майно під час стихійних лих. Вони можуть управляти цілою групою респондентів. Випускники цього ступеня також можуть працювати для некомерційних організацій, які знаходяться на місці після великих катастроф, щоб допомогти у відновленні.

На жаль, катастрофи трапляються скрізь навколо світу. Таким чином, багато регіонів пропонують програми магістратури в цій галузі. Студенти можуть вибрати навчання в будь-якій країні, а також в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.