Keystone logo

64 Магістратура Програми в Педагогіка Загальна освіта 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Педагогіка
 • Загальна освіта
Сфери навчання
 • Педагогіка (64)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Педагогіка Загальна освіта

  Ступінь магістра - це ступінь досягнення студентами в рамках програми випускників. Цей ступінь виділяє їх як фахівців у спеціалізованій галузі та надає можливості знайти кар'єру або рухатися вперед до ступеня доктора.

  Що таке майстер загальної освіти? Це ступінь, який дає програмі випускників знань, щоб пройти кар'єру в навчанні. Курсова робота для загального ступеня освіти може включати в себе навчання та лідерство, управління класом, інтеграцію технології, статистику, методи дослідження, навчальний дизайн та оцінку та оцінку. Студенти, які навчаються в цій програмі, можуть розраховувати на розширення свого розуміння педагогіки, системи освіти та методів підвищення їх навичок викладання.

  Майстер загальної освіти готує студентів до кар'єри в навчальних закладах або для отримання вищої освіти в програмі кандидата наук. Майстерні студенти, як правило, мають високорозвинені плани, публічні виступи та навички лідерства. Ці навички можуть допомогти їм отримати роботу після закінчення навчання.

  Такі фактори, як розташування школи та тривалість навчання, можуть вплинути на загальні витрати. Для повного розбиття студенти повинні звернутися до шкіл для отримання додаткової інформації.

  Після отримання свого магістра з загальної освіти студенти повинні мати можливість працювати в секторі освіти, як приватній, так і громадській. Деякі варіанти кар'єри включають в себе викладача K-12, викладача коледжу або професора. Деякі навіть можуть знайти роботу в корпоративному середовищі як тренер. Є багато можливостей для кар'єрного росту в залежності від того, чи студенти вирішили пройти аспірантуру, отримати роботу в університетській програмі, присвяченій штатній посаді, або працювати в приватній школі.

  Студенти можуть знайти програми у школах усього світу. Інтернет-курси можуть бути доступними для тих, хто має альтернативні розклади або які проживають у сільській місцевості. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.