Keystone logo

5 Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Журналістика Журналістські розслідування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Журналістика
  • Журналістські розслідування
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Журналістика Журналістські розслідування

Багато коледжів вирішили пройти ступінь магістра після отримання ступеня бакалавра. Майстер обидва покращує розуміння студентами обраної дисципліни та розширює їхній досвід у цій галузі. Ті, хто хоче глибше заглибитися в професію, можуть захотіти розглянути ступінь магістра.

Що таке майстер у журналістській розслідуванні? Програма, подібна до цього, зосереджується на побудові розуміння прагнення до репортера, як краще керувати розслідуванням складної новини. Крім збирання та перевірки потенційних клієнтів, інтерв'ю та інформації, програма також може ознайомити студентів з розширенням методів розслідування, включаючи технології, такі як безпілотники та способи розповісти історію, включаючи подкасти та цифрові медіа.

Випускники зазвичай залишають програму з сильними навичками досліджень. Вони повинні краще розуміти, як повідомляти новини, в тому числі нові медіа, і які медіа найкраще підходить для певної новини. Вони також можуть розвивати навички виробництва, застосовні до трансляції та цифрової журналістики, дозволяючи їм працювати за камерою.

Порівняйте школи, коли шукаєте потрібний коледж. Там, де студент вирішує вивчати, найбільше впливає на витрати на навчання. Державні та приватні школи можуть сильно відрізнятися. Час, необхідний для виконання курсових робіт, також може змінюватися. Студент, який працює за сумісництвом, може зайняти більше часу, ніж студент, який навчається повним робочим днем. Загалом, більшість магістерських програм тривають два роки, щоб закінчити.

Випускники можуть знайти роботу в ефірі, друкованому та цифровому медіа. Популярні професійні назви включають редактора, репортера та продюсера. Деякі журналісти-журналісти продовжують закріплювати національні та місцеві новини на телеканалах. Інші можуть перетворити свої навички на документальне кіно та виробництво, ставши режисерами або сценаристами. Деякі з них навіть можуть стати контентом у маркеторах у бізнесі, використовуючи свої навички, щоб розповісти історії про бізнес.

Школи з усього світу пропонують ступінь магістра в журналістській розслідуванні. Ці ж самі школи можуть також пропонувати деякі класи або ступені онлайн. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.