Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 97 Магістратура в Журналістика 2023

97 Магістратура Програми в Журналістика 2023

Огляд

Більш глибоке розуміння вашої сфери навчання може бути досягнуто за ступенем магістра. Ви можете отримати інтенсивний досвід навчання, який може призвести до майбутніх можливостей для працевлаштування.

Що таке майстер в галузі журналістики? Це програма, яка навчає навичкам публічного спілкування, щоб покрити низку тем історії з поточних подій до поп-культури. Журналістика може застосовуватися у всіх видах засобів масової інформації через Інтернет для друку, і вона потрібна в цьому Інтернет-залежному світі. Деякі курси в цій програмі можуть включати зв'язки з громадськістю, брендинг, маркетинг та написання. Ви можете пройти курси, що охоплюють багатокультурні проблеми у всьому світі. Там може бути кілька практичних класів, які навчають журналістику в реальних умовах.

Займаючи цю програму журналістики, ви можете навчитися писати майстерно та ефективно рекламувати. Ви також можете навчитися спілкуватися як у діловому, так і соціальному аспектах свого життя, надаючи більше можливостей поділитися історією спільноти.

Якщо ви зацікавлені в цій програмі, зв'яжіться зі своєю школою за інформацією про ціни та збори. Журналістика може бути вивчена на міжнародному рівні. Школи часто мають різні ціни на курси.

Є багато варіантів кар'єри як журналіста з магістра. Якщо ви захоплюєтеся свободою преси, подумайте про те, щоб стати слідчим журналістом, репортером чи редактором газети. Кожна з цих завдань є швидким темпом і орієнтована на нинішні часи. Спеціалісти зі зв'язків з громадськістю та спеціалісти з маркетингу користуються великим попитом, якщо ви зацікавлені в рекламі та бізнесі Якщо ця кар'єра не для вас, подумайте про те, щоб стати технічним письменником чи вільним письменником. Спортивні письменники, фахівці з соціальних мереж та фотожурналісти є також вірогідними варіантами.

Зробіть кілька досліджень, щоб знайти онлайн-класи та курси для магістра журналістики. Є багато шкіл та університетів, які мають онлайн-ступені. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Журналістика
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (97)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання