122 Магістратура Програми в Журналістика 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Журналістика та засоби масової інформації
 • Журналістика
Сфери навчання
 • Журналістика та засоби масової інформації (122)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістратура Програми в Журналістика

  Більш глибоке розуміння вашої сфери навчання може бути досягнуто за ступенем магістра. Ви можете отримати інтенсивний досвід навчання, який може призвести до майбутніх можливостей для працевлаштування.

  Що таке майстер в галузі журналістики? Це програма, яка навчає навичкам публічного спілкування, щоб покрити низку тем історії з поточних подій до поп-культури. Журналістика може застосовуватися у всіх видах засобів масової інформації через Інтернет для друку, і вона потрібна в цьому Інтернет-залежному світі. Деякі курси в цій програмі можуть включати зв'язки з громадськістю, брендинг, маркетинг та написання. Ви можете пройти курси, що охоплюють багатокультурні проблеми у всьому світі. Там може бути кілька практичних класів, які навчають журналістику в реальних умовах.

  Займаючи цю програму журналістики, ви можете навчитися писати майстерно та ефективно рекламувати. Ви також можете навчитися спілкуватися як у діловому, так і соціальному аспектах свого життя, надаючи більше можливостей поділитися історією спільноти.

  Якщо ви зацікавлені в цій програмі, зв'яжіться зі своєю школою за інформацією про ціни та збори. Журналістика може бути вивчена на міжнародному рівні. Школи часто мають різні ціни на курси.

  Є багато варіантів кар'єри як журналіста з магістра. Якщо ви захоплюєтеся свободою преси, подумайте про те, щоб стати слідчим журналістом, репортером чи редактором газети. Кожна з цих завдань є швидким темпом і орієнтована на нинішні часи. Спеціалісти зі зв'язків з громадськістю та спеціалісти з маркетингу користуються великим попитом, якщо ви зацікавлені в рекламі та бізнесі Якщо ця кар'єра не для вас, подумайте про те, щоб стати технічним письменником чи вільним письменником. Спортивні письменники, фахівці з соціальних мереж та фотожурналісти є також вірогідними варіантами.

  Зробіть кілька досліджень, щоб знайти онлайн-класи та курси для магістра журналістики. Є багато шкіл та університетів, які мають онлайн-ступені. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.