Keystone logo

199 Магістратура Програми в Енергетичні дослідження Енергія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Енергетичні дослідження
  • Енергія
Сфери навчання
  • Енергетичні дослідження (199)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Енергетичні дослідження Енергія

Майстер "s програма найчастіше є продовженням бакалавра " s досліджень. Ступеня, отримані за допомогою цих програм, як правило, займає від двох до чотирьох років, щоб отримати.

Що таке Майстер в енергетичних дослідженнях? Найчастіше це міждисциплінарна програма для малювання курсове з бізнесу, державної політики, наук про Землю та екології відділів університету. Метою багатьох програм досліджень енергії є оснащення випускників з рівнем розуміння, необхідним, щоб зробити і інформувати виконавчі рішення про використання енергетичних ресурсів. Загальні курси включають в себе дослідження зміни клімату, фінансові ринки енергоресурсів, транспортування енергоносіїв і тему науки про навколишнє середовище.

Одним з переваг прийняття 's ступеня магістра часто підвищений довіру до такого документ дає в процесі пошуку роботи. Якість цієї ступінь являє роботодавець, такі як прихильність і ментальне увагу, також може бути корисно в усіх аспектах життя випускника.

Частина процесу досліджень в варіанти ступенів повинна включати в себе дослідження вартості. Кожна програма відрізняється, так що не забудьте перевірити з відповідним інституційним органом перед його застосуванням.

Майстер в енергетичних досліджень часто є необхідним кроком для тих, хто бажає продовжити кар'єру в розробці політики в області енергетики. Приклад професійної позиції в цій дисципліні є аналітиком енергетичної політики. Ці люди могли б працювати безпосередньо для урядів і приватних компаній, або вони могли б знайти місце на незалежної консультаційної або аналітичну фірмі. Така позиція, ймовірно, зажадає дослідження і аналізу даних в глибину, разом із здатністю ефективно спілкуватися зведені матеріали для керівників та консультативних рад. Випускники програми еталонної енергетичні досліджень можуть якість для позицій верхнього рівня вимагають фахівців в цій області.

Енергетичні дослідження програми розрізняються за своєю спрямованістю, тому зверніть увагу на деталі структури курсу.Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.