Keystone logo

34 Магістратура Програми в Енергетичні дослідження Енергія Енергетичні науки 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Енергетичні дослідження
  • Енергія
  • Енергетичні науки
Сфери навчання
  • Енергетичні дослідження (34)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Енергетичні дослідження Енергія Енергетичні науки

Майстер вчений ступінь, яка пропонує глибокі знання та навички в області спеціалізації. Ступінь бакалавра у відповідній галузі, як правило, потрібно, так як передумови до реєстрації. Завершення програми магістра може привести до більш широкі можливості кар'єрного зростання або надати основу для досягнення подальших досліджень аспірантів.

Що таке Майстер в енергетичних наук? Поле з глобальними наслідками, енергетичні науки досліджує джерела та використання енергії, оцінює взаємозв'язок навколишнього середовища і економіки, і прагне створити нові можливості у виробництві електроенергії. Курси можуть включати екологія, екологічні проблеми, біофізики та фізики космосу. Студенти розвивають розуміння джерел енергії, таких як вітер, сонце і геотермальних систем, а також отримати знання про управління екосистемами. Рекультивація обговорюється на курсах в дезактивації, моніторингу довкілля та стійкого відновлення планети.Інструкція також надається в технологічних навичок, таких як мікропроцесори, архітектури комп'ютера та інформаційних технологій. Навчання в сфері бізнесу та інновацій завершує програму.

Дослідження енергетичних досліджень може приносити користь, що відчуваються в глобальному масштабі. Пошук поновлюваних джерел енергії дозволяє просуванню економічного розвитку, одночасно захищаючи якість життя для майбутніх поколінь. Поле може мати далекосяжні переваги.

Програми доступні по всьому світу. Вартість варіюється в залежності від місця розташування і курсу навчальної програми. Студенти повинні досліджувати їх глобальні параметри і виберіть можливість, що найкращим чином відповідає їх цілям.

Потреба в поновлюваних джерел енергії відбивається в обов'язкових стандартів, які були прийняті в багатьох місцях. Це призвело до зростання попиту на фахівців у цій галузі. Випускники програми бажано для їх передових знань в галузі наукових досліджень та управління.Потенційні роботодавці включають державні установи, містобудівники, енергетичні компанії, екологічні лабораторії, науково-дослідні інститути, підрозділи по збереженню, громадські та приватні консалтингові фірми, інженерів і виробників. Фахівці також необхідні енергоаудиту, об'єктів управління та інженерного обладнання для сонячної та вітрової енергії.

Щоб почати кар'єру, яка особисто корисним і може зробити різницю у світі, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.