Keystone logo

42 Магістратура Програми в Економічні дослідження Економіка Економічний розвиток 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Економічні дослідження
  • Економіка
  • Економічний розвиток
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (42)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Економічні дослідження Економіка Економічний розвиток

Магістр або магістр, це освітня програма, яка вимагає близько двох років очного навчання, щоб закінчити. Перед початком програми магістра, студенти повинні спочатку закінчили ступінь бакалавра в аналогічній сфері. Після закінчення з магістром, студенти можуть бути в змозі знайти висококваліфіковані робочі місця, які пропонують більш компенсацію і можливості для просування.

Що таке магістра в галузі економічного розвитку? В аспірантурі, студенти проходять курси по макро- і мікроекономіка, кількісні методи, теорії торгівлі, політичної економії, глобалізація, мікрофінансування і розвиток моделі, щоб краще зрозуміти теорій економічного розвитку і політики, які впливають на зростання і розширення громад в усьому світі , Учні виконують курсові, а також остаточне дослідження папір або проект, щоб продемонструвати свої знання в економічному розвитку.

Отримуючи їх MSc, студенти набувають критичне мислення, зв'язку та інноваційні навички вирішення проблем, які можуть бути корисні як для їх особистого та професійного життя. Випускники також навчитися застосовувати свої знання до проблем реального світу, щоб домогтися ефективного зміни.

Вартість для отримання ступеня магістра в галузі економічного розвитку може змінюватися зовсім небагато для кожного учня і кожної школи. Рекомендується, щоб студенти в повній мірі дослідити свою специфічну школу і програму і подати заявку на стипендію, як це необхідно.

Особи, які закінчили з магістра в галузі економічного розвитку часто користуються великим попитом на посади як містобудівників, координатори проектів розвитку, а також розробників економічних проектів, що працюють на місцевих або міжнародних урядів, приватних компаній-розробників, розробників будівельних або навіть некомерційних і благодійних агентства.Багато студентів вважають за краще продовжувати свою освіту після закінчення зі ступенем магістра і отримати ступінь доктора філософії, щоб вони могли продовжити своє дослідження і розуміння.

Нарахування магістра може бути сходинкою на шляху студентів, які працюють для досягнення своїх життєвих цілей. Якщо ви зацікавлені в просуванні вашого освіти, пошук нижче вашої програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.