Keystone logo

39 Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Бізнес Економіка підприємства 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Бізнес-дослідження
  • Бізнес
  • Економіка підприємства
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (39)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Бізнес Економіка підприємства

Ступінь магістра призначена, щоб дозволити студентам продовжити свою освіту після завершення програми бакалаврату. Навички і знання, пропоновані програми ступеня магістра призначені для підготовки випускників, щоб стрибати прямо в успішній кар'єрі.

Що таке магістр в області економіки бізнесу? Це поле дослідження є галузь бізнесу, яка фокусується саме на застосуванні економіки, як вона ставиться до діяльності компанії. Бізнес-економіка студенти часто приймають поєднання курсів з економіки, так і бізнес-програм. Крім того, є багато необхідні соціально-політичні дослідження, в тому числі антропології, психології та економіки суспільного сектора.

Бізнес є одним з найбільш корисних полів, щоб побудувати кар'єру в, але це може бути галузь, важко зламати. Вивчення бізнес-економіки приносить користь студентам, надаючи унікальний кут фокусування, що часто робить їх привабливими для компаній.Тримачі на ступінь магістра, як правило, заробляють набагато вищі зарплати і часто більш затребувані.

Вартість отримання ступеня магістра може змінюватися зовсім небагато. Школа і програма, яку ви виберете, буде впливати на навчання та інші витрати. Ваша країна дослідження також змінює вартість. Перед тим, як вчинити в програмі бізнес-економіки, то цілком розумно досліджувати необхідну витрату.

Велика частина кар'єри доступні випускникам області економіки бізнесу в аналітику. Економічні експерти допомагають оцінити ринок, давати рекомендації, а також впливати на прийняття рішень. Можна працювати в якості інвестиційного консультанта, спеціаліста по дослідженню ринку, бізнес-аналітика, або менеджера банку. Якщо ви зацікавлені в управлінні, також можливо, щоб стати директором з фінансів. Ступінь магістра, як правило, потрібно, щоб почати на високому рівні робочих місць бізнес-економіки.

Якщо ви зацікавлені в отриманні ступеня в економіці бізнесу, почніть, знаходячи програму, яка підходить саме для вас. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.