Keystone logo

11 Магістратура Програми в Дослідження навколишнього середовища Екологія Екологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження навколишнього середовища
  • Науки про довкілля
  • Екологія
Сфери навчання
  • Дослідження навколишнього середовища (11)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження навколишнього середовища Екологія Екологія

Людська діяльність впливає на світ, в якому ми живемо, і здатність підтримувати життя є критично важливим для нашого майбутнього. Магістр наук про навколишнє середовище може допомогти вам кількісно оцінити цей вплив, розуміючи, як наука впливає на політику та вплив політики на навколишнє середовище. Студенти в цих програмах вивчають поточну природоохоронну політику та вивчають, як майбутня політика та правила можуть вплинути на землю.

&nbsp

Що таке майстер з екологічних наук? Для багатьох людей, які зацікавлені в кар'єрі в галузі наук про навколишнє середовище, ступінь магістра може відкрити двері на набагато більш широкий спектр можливостей для працевлаштування та, можливо, більш високий дохід. Професіонали з питань навколишнього середовища повинні бути кваліфікованими при проведенні та аналізі досліджень, а багато магістерських програм зосереджені на тому, щоб допомогти студентам впоратися з цими напрямками. Специфічні вимоги відрізнятимуться від однієї програми до іншої, але часто включають оригінальні дослідницькі проекти та проекти співпраці спільноти. Багато студентів також піддаються навчанню під час навчання в аспірантурі, який готує вас до викладацької посади, якщо це кар'єра, яку ви сподіваєтеся досягти.

&nbsp

Питома вартість диплому з природоохоронних наук відрізняється від університету до університету та від програми до програми. Якщо ви вирішите продовжити навчання за кордоном, це також може вплинути на загальну вартість програми. Визначте школи та програми, які вас найбільше цікавлять, щоб отримати уявлення про те, скільки це коштуватиме.

&nbsp

Випускники програми "Магістр наук про навколишнє середовище" можуть знайти роботу в кількох областях, включаючи геологію, управління водними ресурсами, екологічну інженерію, стабільну енергетику та енергоменеджмент, державну та екологічну політику, екологічні технології, кліматичні зміни тощо. Багато програм також пропонує вплив біологічного різноманіття, збереження, законодавство та політику, щоб ви могли продовжувати кар'єру, яку ви любите.

&nbsp

Почніть свою кар'єру в галузі наук про навколишнє середовище зі ступенем магістра. Знайдіть списки програм та інформацію про наявні програми в Masterstudies, або знайдіть свою програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом вступу до школи за вашим вибором, заповнивши відповідну форму.