Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 13 Магістратура в Духовність 2023

13 Магістратура Програми в Духовність 2023

Огляд

Ступінь магістра - це популярний ступінь вищої освіти, яку проводять студенти, які хочуть поглиблювати свої знання в конкретній галузі навчання. Це можна отримати повний або неповний робочий день, що є корисним для тих, хто хоче працювати під час просування своєї освіти.

Що таке майстер духовності? У цій програмі студенти зосереджують свої дослідження на поглибленні свого розуміння духовності. Кожен навчальний план залежить від конкретного змісту, але багато хто буде вивчати сучасні та класичні духовні традиції, фігури та рухи. Деякі теми, які можуть бути вивчені, включають класичних християнських письменників, історію духовності, біблійні основи духовності, інтеграцію психології та духовності та фундаментальні принципи духовного спрямування. Багато програм також включає курси, пов'язані з написанням пропозицій та дослідженнями.

Студенти, які переслідують цей ступінь, користуються тим, що розвивають комунікативні навички, які дозволяють їм чітко викладати ідеї. Вони також навчаються працювати як частина команди та як критично мислити і писати.

Розуміння витрат, пов'язаних із заробленням цього ступеня магістра, є важливим. Фактори можуть включати місце розташування, тривалість та статус проживання, і вони можуть суттєво відрізнятися від одного місця до іншого. Після того як студенти поцікавилися конкретними зборами, вони також можуть запитати про фінансову допомогу.

Заробіток ступенем магістра з духовності може привести до різноманітних кар'єри. Деякі посади можуть включати духовного психолога, духовного керівника, керівника громади, радника, колегіуму, члена духовенства, вчителя, інструктора з медитації та працівника місії. Духовність досягає всіх кордонів, тому випускники можуть знайти роботу у всіх областях світу в різних приватних та некомерційних організаціях.

Майстер духовності може бути зароблений в ряді міжнародних та вітчизняних коледжів. Деякі програми навіть доступні в Інтернеті. Щоб дізнатись, що є в наявності, знайдіть свою програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи, який ви обрали, заповнивши відповідну форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Духовність
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (13)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання