Keystone logo

14 Магістратура Програми в Виконавські види мистецтва Театрознавство Драма 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Виконавські види мистецтва
  • Театрознавство
  • Драма
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Виконавські види мистецтва Театрознавство Драма

Майстер диплом представляє та визнає досвід у конкретній академічній, науковій або художній галузі. Програма розробляє більш тонку, більш цілеспрямовану галузь навчання, ніж попередня ступінь бакалавра, яку роботодавці найчастіше цінують.

Що таке майстер в драмі? Ця програма спрямована на оснащення учнів знаннями та практикою, необхідними для кар'єри в театрі. Типовий академічний навчальний план встановлює огляд художньої та педагогічної теорії, як історичної, так і сучасної. Звідти студенти можуть вивчати культурно-освітні контексти виконавського мистецтва та займатися відповідними практиками, щоб відрізняти розуміння, що склалося безпосередньо.

У процесі досягнення магістра в драмі студенти можуть розвивати критичне мислення та навички навчання для подальшого їх розуміння та передачі його іншим. Програма також, як правило, створює культурологічну перспективу щодо образотворчого мистецтва та потенціал для незалежних досліджень, які допомагають багатьом кар'єрам.

Майстер драми вимагає близько двох років роботи на повний робочий день, як академічний, так і практичний. Вартість навчання залежить від різниці, тому студенти повинні ретельно досліджувати будь-яку школу, яку вони зацікавлені, щоб знайти інформацію про очікувані витрати.

Найвизначнішою метою випускника з магістром в драмі є роль актора на сцені або на великому екрані, але навички та перспективи, розроблені за рахунок заробляння ступеня, позитивно впливають на інші пов'язані з ними заняття. Сценарії сценаріїв та театральних дизайнерів також працюють на посадах, які безпосередньо беруть участь у центрі, як і режисери та хореографи. Деякі студенти продовжують працювати в проектах спільноти мистецтва як для досвіду, так і для участі в їх спільноті, тоді як інші можуть застосовувати свою освіту як виконавців-терапевтів.

Займання магістра в драмі - це важливий крок до кар'єри у образотворчому мистецтві. Програми доступні у всьому світі, і багато хто також онлайн для студентів, які живуть у віддалених районах. Для отримання додаткової інформації, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.