Keystone logo

21 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Теологія Дослідження ісламу 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Дослідження ісламу
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (21)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Теологія Дослідження ісламу

Майстер є диплом, що студенти вивчають розширити свої знання і навички в своїй галузі дослідження. Як правило, ступінь бакалавра повинні бути зароблені перші. Цей ступінь може безпосередньо привести до кар'єри або до подальшого передових досліджень.

Що таке Майстер в ісламських досліджень? У цій програмі, студенти беруть в глибокий погляд на діапазоні тем, пов'язаних з мусульманами і Ісламом історичному і сучасному аспектах. Кожна програма буде відрізнятися, але теми курсу можуть включати юридичні тексти в богослужіннях; сучасні проблеми в політичній юриспруденції; Принципи та практика економічної і соціальної справедливості; Сучасний Ісламська фінансування; Арабська читання тексту; і злочинність і філософія покарання в ісламській юриспруденції. Багато програм зажадає остаточного дисертації або дослідницького проекту.

Заробіток ступінь магістра вигідно, даючи випускникам конкурентоспроможність, коли в пошуках роботи.Вивчення Іслам також дає студентам більш глибоке розуміння культур, релігійних точок зору, і людей, з якими вони будуть взаємодіяти і працювати.

Фінансові вимоги, пов'язані з заробляти цей ступінь буде варіюватися від одного місця до іншого. Студенти, які зацікавлені в цьому шляху дослідження слід звернутися школи безпосередньо з'ясувати, що навчання і зборів буде.

Особи з магістра в ісламських досліджень мають різні кар'єри, які вони можуть вибрати. Деякі з них включають безпосередню участь з ісламською громадою, а інші мають середу за кадром. Назви можуть включати в себе Вакансії цивільної служби швидкого косу, помічник політика, державного соціального науковий співробітник, консультант зі зв'язків з громадськістю, соціальної дослідник і зв'язків з громадськістю керівників рахунку.Інші можливості для кар'єрного зростання, в якій ваша ступінь може бути корисно включати офіцера людських ресурсів, дипломатичних служб оперативного офіцера, дослідника ринку, а журналіст газети.

Знайти правильну школу сьогодні за допомогою нашої бази даних. Пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.