Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 82 Магістратура в Дослідження освіти 2023

82 Магістратура Програми в Дослідження освіти 2023

Огляд

Ступінь магістра є результатом багаторічного навчання у випускній програмі. Така ступінь кваліфікує випускників як фахівців у певній галузі та може поставити їх на правильному шляху до отримання докторантури.

Що таке майстер у дослідженні освіти? Ця програма може поліпшити навички досліджень учнів, оскільки вони стосуються теорій та систем освіти. Студенти повинні мати можливість закінчити навчання з глибоким розумінням того, як проводити та аналізувати свої власні дослідження для вдосконалення навчальних та академічних програм. Обов'язкові курсові роботи в цій програмі можуть включати класичну тестову тест, статистичну статистику, організаторську теорію, збір даних, оцінку параметрів та оцінку.

Ступінь освіти в галузі освіти має готувати випускників для робочої сили. Завдяки своїй курсовій роботі студенти можуть вдосконалювати свої навички аналітичного, комунікативного та колективного спілкування, які можуть допомогти їм забезпечити роботу в наукових галузях після закінчення навчання.

Існує безліч чинників, наприклад, чи може студент вчинити графік повного дня, що може вплинути на витрати на програму. Найкращий спосіб, щоб студенти повністю зрозуміли витрати, полягають у тому, щоб дізнатися більше про школу за їх вибором.

Випускники із ступенем освіти в галузі освіти повинні мати можливість знайти роботу в різних галузях та організаціях, включаючи університети, фінансові установи, шкільні округи, некомерційні організації та інші бізнес-сектори. Вони можуть знайти роботу в якості навчальних директорів, розробляти нові навчальні програми для навчання шкіл або служити радниками або консультантами, допомагаючи застосувати результати досліджень до реальних ситуацій. Інша потенційна кар'єра - аналітик даних, координатор досліджень, адміністратор освіти, провідний дослідник та радник з вимірювання.

Інтернет-програми з вивчення освіти доступні у школах у всьому світі. Ці програми можуть бути особливо привабливими для студентів, які працюють на повний робочий день, живуть у сільській місцевості або інакше не можуть брати участь у традиційних навчальних програмах коледжу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Дослідження освіти
Сфери навчання
  • Педагогіка (82)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання