Keystone logo

6 Магістратура Програми в Дослідження сталого розвитку Соціальні дослідження сталого розвитку Дослідження нерівності 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження сталого розвитку
  • Соціальні дослідження сталого розвитку
  • Дослідження нерівності
Сфери навчання
  • Дослідження сталого розвитку (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження сталого розвитку Соціальні дослідження сталого розвитку Дослідження нерівності

Ступінь магістра допомагає студенту додатково зрозуміти предмет поза програмою бакалавра. Ці випускні ступені зазвичай потребують більше досліджень та поглибленого вивчення. Крім того, магістри зазвичай відкривають захоплюючі кар'єрні шляхи для випускників, які, як правило, платять більше, ніж робота, що вимагає тільки бакалавра.

Що таке майстер у вивченні нерівності? Ці магістерські програми зосереджені на нерівності, яка існує між чоловіками та жінками у всьому світі. Курси також можуть зосередити увагу на перехрестях нерівності, таких як раса, сексуальна орієнтація та економічний клас. Студенти вивчають історію цієї нерівності та вивчають теорії про те, як підвищити рівність у майбутньому. Студенти навчаються розглядати суспільство за допомогою соціальних, культурних та економічних лінз, щоб краще зрозуміти сили, що ведуть нерівність. Багато магістрів в програмах вивчення нерівності займають два роки для повного навчання студентів.

Студенти, які переслідують ступінь магістра в галузі дослідження нерівності, можуть розвинути почуття співпереживання для людей, які не схожі на себе. Це почуття може служити їм добре в особистих і кар'єрних спробах. Крім того, випускники, як правило, залишають ці програми з неймовірними навичками дослідження та спілкування, які є цінними для багатьох роботодавців.

Жоден з двох програм магістра з вивчення нерівності не коштував. Ціни на навчання можуть різнитися між країнами, регіонами та окремими університетами. Студенти повинні перевірити з кожною школою, щоб визначити потенційні витрати.

Випускники магістра з вивчення нерівності можуть продовжувати процвітати кар'єри соціального правосуддя. Деякі випускники продовжують бути керівними директорами або навіть засновниками неприбуткових організацій, які працюють з маргінальними людьми для створення більш справедливого світу. Інші можуть продовжувати працювати в урядових організаціях з благополуччя, керувати командами людей, які безпосередньо працюють з потребуючими людьми. Ще інші люди з цим ступенем працюють в уряді як консультанти з питань політики. Ці консультанти аналізують запропоновану політику, щоб зрозуміти потенційний вплив на маргіналізовані громади.

Завдяки онлайн-програмам багато студентів отримують майстер з вивчення нерівності дистанційно. Інші вибирають місцеві університети, а деякі студенти виїжджають за кордон для навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.