Keystone logo

22 Магістратура Програми в Соціальні науки Дослідження розвитку Дослідження міграції 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Дослідження розвитку
  • Дослідження міграції
Сфери навчання
  • Соціальні науки (22)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Соціальні науки Дослідження розвитку Дослідження міграції

Більшість магістрів пропонуються як магістр мистецтв або магістр наук. Залежно від обраного кар'єрного шляху майстер може підвищити кар'єру або відкрити раніше закриті двері.

Що таке майстер з вивчення міграції? Дослідження є великою складовою цього ступеня. Студенти вивчають імміграційну політику, методи дослідження, трудові міграції, витіснення та розвиток в сучасному світі та глобальні тенденції. Індивідуальні курси навчання можуть бути адаптовані в залежності від інтересів вченого та майбутніх професійних цілей. Студенти вивчають різні аспекти права та політики та як практикувати їх у цій галузі. Більшість програм ступеня закінчуються через два роки і включають дисертацію. Багато хто також пропонує можливість для навчання за кордоном.

Програма навчає учасників, як проводити кампанію та проводити адвокатську роботу. Навчання належним методам дослідження не тільки допомагає у вибраній галузі кар'єри, але також допомагає учням належним чином досліджувати інші речі у своєму житті, які користуються якісною інформацією від охорони здоров'я та покупки автомобілів до власного будинку.

Щоб підготувати фінансово, вивчіть різні доступні варіанти, від різних витрат до потрібного навантаження на курс, перш ніж прийняти рішення щодо правильної програми для студента та його бюджету. Також пропонується добратися до шкіл для поточного розрахунку вартості.

Випускники програми взяли свого магістра з вивчення міграції та продовжували свою освіту, щоб стати докторами та юристами. Багато хто також продовжує працювати у таких глобальних організаціях, як Агентство ООН з надання допомоги та праці. Кар'єрні шляхи у галузі прав людини, імміграції, гуманітарної діяльності та роботи з біженцями - це життєздатні варіанти. Багато державні та неурядові організації та організації пропонують потенційні можливості для роботи випускників. Основні організації, підприємництво, журналістика та дипломатія надають додатковий вибір професії.

Програми доступні в різних університетах світу або в Інтернеті для студентів, які потребують гнучкого графіку. Щоб почати процес, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.