329 Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління в США для 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • США
  • Дослідження в галузі управління
Сфери навчання
  • Дослідження в галузі управління (329)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління

Випускник програми для тих, хто закінчив відповідні програми бакалавра і шукати керівні посади в їх майбутній кар'єрі бізнесу, магістр менеджменту є цінним переслідування ступеня. Університетів і бізнес-шкіл в США міжнародно визнаних репутації та їх магістр менеджменту програм, як правило, як строгий і орієнтованих на кар'єру. Магістр менеджменту студентами бізнес-шкіл в США зазвичай вивчають такі основоположні поняття, як управління людськими ресурсами, на робочому місці безпеки, інформаційних технологій, корпоративні фінанси, стратегічне управління, зв'язки з громадськістю, маркетинг, дослідження операцій і т.д.

Магістра наук і магістра мистецтв в градусах управління в університетах США пропонують студентам можливість спеціалізуватися в таких областях, як управління проектами, з надзвичайних ситуацій, Global Management інновації, міжнародна освіта, інвестиційний менеджмент, технології управління і багато іншого.Подібні за структурою з Майстер ділового адміністрування, магістр менеджменту програм схильні звертати більше уваги на лідерство в державних або приватних організацій, корпорацій і підприємств. Магістр менеджменту студенти в США мають змогу навчатися на повний робочий день або неповний основі. Важливо, щоб отримати більше інформації про магістр менеджменту ступеня програм, що представляють інтерес безпосередньо зі шкіл у США за допомогою зручного веб-форми на цьому сайті.

Щоб зробити перший крок на шляху до створення Вищої кваліфікації в галузі менеджменту, перейдіть вниз і дізнатися більше про можливості магістр управління програмою в США, сьогодні!