Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 3 Магістратура в Дослідження відпочинку 2023

3 Магістратура Програми в Дослідження відпочинку 2023

Огляд

Післядипломна освіта - це студенти, які хочуть продовжити навчання у вищій школі. Більшість магістрів зазвичай вимагають щонайменше одного року навчання в повному обсязі і може зайняти до чотирьох років. Більшість програм вимагає завершення від 32 до 60 кредитних годин.

Що таке майстер вивчення дозвілля? Також відомий як магістр рекреаційних досліджень, цей ступінь є галуззю соціальних наук і призначений підготувати студентів до роботи в якості рекреаційних терапевтів або запуску рекреаційних установ. В рамках однієї основної вимоги студенти можуть взяти курси, такі як перспективи в дозвілля, концепції в лікувально-профілактичних закладах, адміністрація та спостереження за рекреацією та спортом. Вибіркові курси можуть включати в себе розробку програм відпочинку, тенденції та проблеми в лікувально-оздоровчому комплексі, а також сфери та об'єкти для відпочинку та спорту. Це ступінь магістра, як правило, відрізняється від людей, які люблять працювати з різними людьми.

Студенти, які переслідують магістра в галузі дослідження дозвілля, можуть розвивати багато цінних навичок. Вони можуть вивчати навички аналізу та вирішення проблем, а також адаптивність. Це може допомогти студентам як в особистому, так і в професійному житті.

Майстер вивчення дозвілля пропонується в багатьох університетах, а вимоги до програми відрізняються. Багато факторів може вплинути на витрати на ступінь, включаючи місце розташування школи, тривалість програми та вибрані курси. Зверніться до будь-яких перспективних шкіл для більш детальної розбивки внесків.

Після закінчення навчання студенти можуть знайти кар'єрні можливості на керівних та управлінських посадах в різних установах, таких як неприбуткові організації, військові бази, курорти, спортивні заклади, школи та оздоровчі центри. Можливості роботи часто вимагають, щоб потенційні особи мали сильні навички лідерства, щоб мотивувати інших, бути творчими, працелюбними та здоровими. Випускники можуть опинитися як тренери, менеджери фітнес-центру, парк Рейнджери або менеджери парків розваг.

Багато університетів пропонують майстер вивчення дозвілля в Інтернеті. Звичайно, студенти завжди можуть продовжувати свою ступінь в області навчального закладу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Туризм і готельний бізнес
  • Туризм
  • Дослідження відпочинку
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання