Keystone logo

1 Магістратура Програми в Дослідження сталого розвитку Соціальні дослідження сталого розвитку Дослідження бідності 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження сталого розвитку
  • Соціальні дослідження сталого розвитку
  • Дослідження бідності
Сфери навчання
  • Дослідження сталого розвитку (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Магістратура Програми в Дослідження сталого розвитку Соціальні дослідження сталого розвитку Дослідження бідності

Досягнення ступеня магістра може відкрити двері для вищої зарплатні кар'єри з найвищою відповідальністю. Хоча передумовою є ступінь бакалавра, сам ступінь магістра лише займає від одного до двох років, щоб завершити.

Що таке майстер з вивчення проблем бідності? Студенти, які вирішили шукати цей ступінь, можуть зосередити свою енергію на курсах, які охоплюють політику, соціальні зміни, економіку розвитку та багато інших. Для студентів, які хотіли б проаналізувати глобальний розвиток і як пов'язана з бідністю, цей ступінь може бути відповідним. Курсові роботи часто розробляються, щоб допомогти учням зрозуміти проблеми, що виникають у країнах, що розвиваються, і як вони зможуть вирішувати ці проблеми.

Студенти, які прагнуть отримати ступінь магістра в галузі вивчення бідності, можуть отримати нагоду розвивати нову соціальну освіту та розуміння того, як добре працювати з іншими людьми в рамках групових зусиль, які можуть допомогти їм у професійному та особистому житті. Крім того, вони можуть отримати навички, щоб критично мислити про економічні проблеми світу через глобальну лінзу.

Вартість ступеня магістра зазвичай залежить від того, де ви знаходитесь та в якій установі ви плануєте відвідати. Тривалість часу навчання також є факторами в ціноутворенні.

Ступінь вивчення бідності може підготувати студентів до різноманітних варіантів кар'єри в сферах економіки та соціальної справедливості. З магістерським рівнем освіти вони можуть зайнятися кар'єрою як дослідники з бідності. Дослідники прагнуть розробляти політику, яка може полегшити бідність через розуміння факторів, що впливають на бідних. Крім того, студенти можуть шукати посади як міжнародних соціальних працівників, щоб допомогти менш вдалим у всьому світі і працювати з фондами для зменшення бідності та вирішення проблем громад. На макрорівні багато хто може зацікавити розробника спільноти. Вони можуть бути задіяні в організації громад та соціальному плануванні.

Програми, що підкреслюють дослідження бідності, можна знайти у багатьох університетах. Якщо ви не живете досить близько, онлайн-класи можуть бути для вас. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.