Keystone logo

5 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Теологія Дослідження авраамічних релігій 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Дослідження авраамічних релігій
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Теологія Дослідження авраамічних релігій

Часто студенти, які ефективно запрацювали ступінь бакалавра вирішили працювати в напрямку досягнення ступінь магістра, яка є передовим успішності вручатися тим, хто успішно завершив близько двох або трьох років інтенсивних курсових, пов'язаної з конкретної дисципліни.

Тільки те, що це майстер в авраамічних досліджень? Цей курс навчання передбачає тісну огляд і вивчення християнства, іудаїзму та ісламу, а також основні принципи релігій ', культурних міркувань і теології. Акцент часто дають таких областях, як іноземних мов, культур в авраамічних громад, релігійних вірувань і практик, і як послідовники цих релігій сприяють громад і організацій навколо них.

Як правило, ті, хто отримує ступінь магістра в змозі заробити більше грошей, ніж ті, в області тільки студентів авраамічних досліджень градусів.Вони також, як правило, більше можливостей працевлаштуватися, ніж без градусів, або ті, з меншими вчених ступенів.

Сильний варіація існує з однієї програми і країни в іншу з точки зору вартості отримання Учителю в авраамічних досліджень. Майбутні студенти рекомендується проконсультуватися з приймальної комісії кожній школі вони розглядають звернення протягом вартість навчання.

Випускники авраамічних програм досліджень знаходять роботу в ряді областей. Багато хто йде на роботу в благодійних або некомерційних організацій з релігійними зв'язками. Інші виконати місіонерську роботу в районах по всій земній кулі. Деякі випускники обирають навчити авраамічних досліджень або пов'язаний об'єкт в академічному середовищі, наприклад, середньої школи або коледжу, в той час як інші вчать предмет на релігійному закладі.

Багато авраамічних дослідження програми пропонуються онлайн за якістю шкіл по всьому світу, і база даних є відмінним способом, щоб почати спілкування з шкіл і програм, що представляють інтерес.Пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.