Keystone logo

9 Магістратура Програми в Виконавські види мистецтва Кінематографія Документальні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Виконавські види мистецтва
  • Кінематографія
  • Документальні дослідження
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Виконавські види мистецтва Кінематографія Документальні дослідження

Займаючись ступенем магістра після отримання ступеня бакалавра може покращити як професійну базу студентів, так і їх товарність. Ступінь магістерських програм поглиблюється у вибрану дисципліну, забезпечуючи як глибше розуміння, так і глибше розуміння теми.

Що таке майстер в документальних дослідженнях? Прагнучи кінематографістів, які хочуть розповісти історії, що стосуються вірності, кінетично, часто проводять вищу освіту в документальних дослідженнях. Студенти вивчають як технічні навички кінематографа, так і те, як розповідати історії захоплюючим та емоційним способом. Протягом багатьох років багато чого змінилося у документальному кіновиробництві, а цифрові та потокове сервіси дають новий голос документального фільму. Кінотеатри можуть вивчати ці канали та навчитися використовувати нові технології, щоб розповісти свої історії.

Ступінь документальних досліджень дає потенційним кінорежисерам краще розуміння того, як розповісти культурно відповідну історію. Він може заохотити студентів технічними порадами та хитрощами у використанні технології камери та освітлення, щоб покращити історію. Випускники також дізнаються, як краще проводити співбесіди, щоб отримати максимальну віддачу від предметів.

Закінчення ступеня магістра часто займає від одного до двох років, але це також багато в чому залежить від того, чи студенти йдуть на повний робочий день або неповний робочий день в школу. Навчання залежить від того, де знаходиться школа, незалежно від того, чи є вона приватною чи громадською, та інших факторів. Студенти повинні порівнювати школи, щоб знайти найбільш підходящі.

Багато можливостей для працевлаштування доступні студентам після закінчення навчання. Вони можуть продовжувати самостійну кар'єру в якості сценариста чи режисера, розповідаючи історії, яку вони хочуть, або вони можуть забезпечити позицію в компанії, яка хоче розповісти свої власні оповідання. Трансляційні та потокові мережі також шукають документальних кінорежисерів, щоб поділитися історіями зі своїми глядачами, працювати режисерами, письменниками, кінематографами чи будь-якою кількістю позицій екіпажу.

Студенти, котрі зацікавлені в магістратурі документальних досліджень, можуть відкрити хороші програми в школах у всьому світі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.