Keystone logo

12 Магістратура Програми в Життєві навички Догляд за дітьми 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Життєві навички
  • Догляд за дітьми
Сфери навчання
  • Життєві навички (12)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Життєві навички Догляд за дітьми

Ступінь магістра може збільшити потенціал кар'єрного зростання або підготуватися до академічних занять. Більшість програм займає від одного до двох років для завершення і зосередження уваги на одному предметі.

Що таке майстер по догляду за дітьми? Зазвичай програма фокусується на догляді за дітьми та дітьми віком до шести років. Курсова робота зазвичай охоплює центри денного догляду та техніки для забезпечення безпеки та охорони дітей. Студенти можуть обирати між факультативними фахівцями, щоб індивідуалізувати свої заняття до конкретних цілей кар'єри. Під час програми студенти можуть навчитися втручатися, виявляти та діагностувати різні зміни та патології, які можуть виявлятися в ранніх роках дитини. Програми, як правило, пропонують різні шляхи кар'єри для студентів, зацікавлених у розвитку своїх знань у сфері догляду за дітьми.

У цій програмі професори можуть заохотити своїх учнів до розробки навичок критичного аналізу для дослідження. Розширюючи можливості навколишнього середовища в класі, критичний аналіз може допомогти індивідам приймати більш якісні рішення в особистому та професійному житті. Поліпшення консультацій та лідерських навичок можна застосовувати на робочих місцях, міжособистісних відносинах та взаємодії в межах спільноти.

Програми дипломів залежать від місця та установи. Студенти повинні вивчити варіанти, доступні для визначення кращої програми за найдоступнішими цінами.

Майстер з догляду за дітьми може підготувати студентів до кар'єри в навчанні, наставництві та соціальній роботі. Випускник може знайти роботу як працівник сімейної підтримки, адвокат для дітей з особливими потребами або працівник служби прийомних сімей. Деякі випускники пішли у державне управління, щоб виступати за політику та процедури, які корисні для маленьких дітей та їх сімей. Деякі також пішли на гуманітарну роботу, щоб допомогти та підтримувати малозабезпечені сім'ї та діти у своїх громадах.

Отримайте ступінь з гнучкістю, пропонованою онлайн-програмою або особистою взаємодією місцевого університету. Розпочніть пошук своєї програми нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи, який ви обрали, заповнивши бланк заявки.