Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 14 Магістратура в Дизайн текстилю 2023

14 Магістратура Програми в Дизайн текстилю 2023

Огляд

Якщо ви закінчили ступінь бакалавра, але шукаєте більш глибоке розуміння сфери навчання, ви можете перейти на ступінь магістра. Два роки навчання в повному обсязі можуть надати вам більш повне, більш глибоке розуміння теми, а сам ступінь може збільшити ваші можливості в цій галузі.

Що таке майстер в галузі текстильного дизайну? Ступінь у цій галузі може покращити ваше розуміння текстильних виробів, продуктів та конструкцій, які випливають з них. Ви можете виявити, що ви отримуєте цінну інформацію про виробництво та стилі, а також про маркетинг, продаж та використання моди та інших текстильних виробів. Основна увага приділяється техніці та рішенням у галузі розвитку, що дозволить вам досягти прогресу у світі виробництва, а глибоке розуміння кольору та естетики може відкрити двері у творчі концепції та багато іншого.

Переваги магістра в галузі дизайну текстилю можуть поширюватися поза вашою кар'єрою. Ви можете отримати розуміння, які допоможуть вам у пошуку вашого особистого стилю, а також навичок, таких як критичне мислення та прийняття рішень.

Вартість магістра в будь-якій програмі може відрізнятися залежно від країни та школи. Зв'яжіться зі своїми навчальними закладами, щоб дізнатись більше про їх структуру витрат та те, що покрито.

Кар'єра в будь-якому аспекті дисципліни може чекати вас, коли у вас є магістр в галузі текстильного дизайну. Ви можете вибрати, щоб стати дизайнером-інтер'єром або дизайнером. Ви можете вибрати шлях до корпоративної сходи в компанії, яка пропонує ці послуги, як директор з дизайну або продажів. Ви також маєте можливість відгалуження у відповідні поля; наприклад, вплив текстилю на навколишнє середовище може бути оцінений екологічним консультантом. Письменник модного журналу також може виявити, що цей ступінь є цінним інструментом.

Майстер в галузі дизайну текстилю може бути придбаний у будь-якій точці світу, відвідуючи заняття особисто в сусідньому університеті або навчаючись в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження дизайну
 • Дизайн текстилю
Сфери навчання
 • Дослідження дизайну (14)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання