Keystone logo

97 Магістратура Програми в Мода Дизайн одягу 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Мода
 • Дизайн одягу
Сфери навчання
 • Мода (97)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Мода Дизайн одягу

  Студенти, що бажають отримати додаткові знання в конкретній предметній області, можуть пройти ступінь магістра. Зазвичай цей тип програми триває від одного до трьох років. Є дивні школи, які пропонують унікальні програми по всьому світу. Після закінчення цього ступеня більшість людей більш кваліфіковані для конкретних робіт у даній галузі.

  &nbsp

  Що є майстром в дизайні моди? Ця програма спрямована на допомогу студентам в отриманні глибоких знань про світ моди. Незважаючи на те, що основним напрямком проекту є проекти, також вивчаються інші області. Студенти вивчають творчий процес, культурні впливи дизайну, виробництва, маркетингу, спілкування тощо. Багато програм викладаються на міжнародному рівні у всесвітньо відомих містах. Це надає студентам більше можливостей для навчання на робочому місці. Деякі школи можуть мати специфічні вимоги до участі в цьому типі програми.

  &nbsp

  Вивчення дизайну мод може бути дуже корисним. Світ моди - процвітаюча індустрія; однак багатьом багатьом важко знайти роботу. З правильною освітою, знайти успіх у цьому захоплюючому полі набагато простіше. Крім того, більшість студентів відчувають, що цей тип програми практичний та готує їх до майбутнього успіху.

  &nbsp

  Вартість отримання ступеня магістра коливається. Оскільки існує кілька університетів по всьому світу, вартість кожного навчання відрізняється. Як правило, краще вивчити конкретні витрати на навчання та інші збори за кожну школу.

  &nbsp

  Студенти, які закінчили цю програму, зазвичай переходять до робочої сили. Деяка робота для компаній-мод і дизайн готового одягу та / або повсякденного одягу. Інші працюють у дизайнерських бюро в будинках моди. Є також люди, які працюють на текстильні компанії.

  &nbsp

  Якщо ви зацікавлені в цьому захоплюючому вищому ступені, то важливо знайти потрібну програму. Ви можете вибрати той, який пропонує курси та структуру класів, яка найкраще підходить для ваших потреб, щоб максимально збільшити ваше навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.