Keystone logo

51 Магістратура Програми в Дослідження дизайну Дизайн-менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження дизайну
 • Дизайн-менеджмент
Сфери навчання
 • Дослідження дизайну (51)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Дослідження дизайну Дизайн-менеджмент

  Студенти з пристрастю до мистецтва можуть подальші їх кар'єри, отримавши 's ступеня магістра. Цей тип ступеня часто цінні для отримання високооплачувані позиції і можуть бути отримані шляхом вивчення повний або неповний робочий день.

  Що таке Майстер в галузі управління дизайном? Цей тип ступеня фокусується на навчання осіб, як створювати анімовані картинки, графіки та відео за допомогою методів проектування ультрасучасних. Студенти налагодити їх дисципліни шляхом освоєння комп'ютерних програм, вивчення різних історій художньої форми і розробок портфоліо оригінальних художніх робіт вони можуть використовувати для отримання інтернатури. Вони отримують зворотний зв'язок від своїх однолітків і викладачів, щоб критично аналізувати й удосконалювати свою роботу.

  Випускники даної програми мають задоволення отримання сильних критичного мислення, вирішення проблем, навички керівництва та управління, які можуть допомогти їм протягом всієї своєї кар'єри.Багато галузей промисловості шукають людей з великими навиками міжособистісного і час керування, які також можуть мислити нестандартно і створити унікальні анімації.

  Вартість магістра в галузі управління проектування залежить від установи. Довжина програми може значно варіюватися; Найбільш останній від одного до трьох років. Рекомендується, щоб студенти зв'язатися установа 's адміністративний офіс, щоб дізнатися більше про витрати, пов'язаних.

  Більшість випускників в кінцевому підсумку працює в кіно або видавничої індустрії або на постійній або позаштатній основі. Вони ведуть команди, щоб забезпечити успішне завершення клієнтів "очікування. Кіноіндустрія знаходиться в постійній необхідності аніматорів для роботи на дитячих фільмів або фільмів зі спецефектами. Журнали та газети на роботу фахівців малювати ілюстрації для статей або веб-сайтів онлайн. Інші вирішили викладати в державних або приватних установах або запропонувати один на одну інструкцію.

  Фізичні особи можуть отримувати цю ступінь від установ по всьому світу і може вибрати з онлайн або на кампусі курсів. Для початку пошуку нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.