Keystone logo

169 Магістратура Програми в Дослідження дизайну Дизайн медіа 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження дизайну
  • Дизайн медіа
Сфери навчання
  • Дослідження дизайну (169)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження дизайну Дизайн медіа

Медіадизайн — це використання візуальних елементів для вирішення проблем і передачі ідей. Від традиційної телевізійної реклами до інтерактивних веб-сайтів і досвіду віртуальної реальності – небо є межею!

Під час отримання ступеня медіа-дизайну ви отримаєте повне розуміння різних аспектів медіа-дизайну, включаючи практичні навички, теоретичні знання та розуміння галузі. Навчальна програма може відрізнятися залежно від конкретної програми, але студенти можуть розраховувати на знання про графічний дизайн, веб-дизайн, анімаційну графіку, створення відео, маркетинг, управління проектами тощо.

Як випускник медіадизайну ви можете працювати над рекламними кампаніями, розробляти користувацький досвід для цифрових продуктів або навіть створювати захоплюючі відеоігри. Ваш досвід також може привести до керівних посад, таких як арт-директор, креативний директор або менеджер соціальних мереж.

Оскільки цифровий ландшафт постійно розвивається, випускники можуть з нетерпінням чекати світу дедалі більших можливостей. Знайдіть свій ступінь медіадизайну сьогодні та зробіть свій слід у цій процвітаючій галузі.

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.