Keystone logo

5 Магістратура Програми в Мода Дизайн аксесуарів Дизайн взуття 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Мода
  • Дизайн аксесуарів
  • Дизайн взуття
Сфери навчання
  • Мода (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Мода Дизайн аксесуарів Дизайн взуття

Ступінь магістра є унікальною можливістю навчання, де студенти можуть отримати знання в конкретній предметній області. Більшість студентів поступити в цьому виді програми після завершення вищу освіту. Є кілька різних курсів, пропонованих у всьому світі.

Що таке Майстер у взутті дизайну? Це спеціалізована програма для модних налаштованих студентів, які зацікавлені в отриманні більш повної інформації про взуття. Деякі програми також вчать про сумочку і аксесуарів дизайну. Ці продукти часто йдуть рука об руку в світі моди, так що наявність фону в обох предметних областях часто корисно. Більшість програм надати студентам освіту з історії взуття, технології, пов'язані з проектування взуття, а різні етапи розвитку. Студенти, зацікавлені в цьому типі освіти, як правило, на заняття на території кампуса.

Є декілька переваг до вивчення взуття на високому рівні.Фізичні особи можуть отримати спеціальні навички, щоб допомогти їм мати більше успіху в індустрії моди. Крім того, взуття дуже популярні. Таким чином, люди з цим типом тлі часто мають більше можливостей для роботи.

Є університети по всьому світу, де студенти можуть отримати ступінь магістра. Вартість цієї наукового ступеня залежить від конкретної програми та школи. Детальніше, як правило, доступні з офісом Приймальна.

Люди, які закінчують зі ступенем магістра у взуттєвому конструкції мають численні можливості в індустрії моди. Деякі люди йдуть далі, щоб стати дизайнери. Вони створюють свою власну лінію взуття та сумок. Інші працюють в області дизайну або розробки продуктів для марок та виробників. Залежно від навичок та інтересу, деякі, можливо, віддадуть перевагу працювати на мерчандайзингу та візуального ряду взуття. Інші можуть зосередитися виключно на розробці і логістики продукту.

Ви можете подивитися онлайн, щоб знайти програму магістра, яка допоможе вам розвинути свої навички. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.