Keystone logo

5 Магістратура Програми в Мистецтвознавство Прикладні мистецтва Декоративно-прикладні мистецтва 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Мистецтвознавство
  • Прикладні мистецтва
  • Декоративно-прикладні мистецтва
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Мистецтвознавство Прикладні мистецтва Декоративно-прикладні мистецтва

&nbsp

Коли ви дивитеся на красиво дизайну вази або блюдо і дивуватися складним різьбленням, ви вигоду зі світу декоративно-прикладного мистецтва. Якщо ви любите створювати функціональні, але красиві вироби, це може бути область дослідження, щоб розглянути.

Які Декоративне мистецтво?

У декоративно-прикладного мистецтва, зверніться до розробки і виробництві естетично, але функціональні, об'єктів. Елементи декоративно-прикладного мистецтва часто бачили в дизайні інтер'єру. Оскільки елементи, створені за допомогою декоративно-прикладного мистецтва є функціональний характер, це область дослідження відрізняється від образотворчого мистецтва, який виробляє красу тільки заради краси 'и.

Які переваги Приймаючи ступінь магістра в декоративно-прикладного мистецтва?

Магістр Прикрасьте гуманітарних наук буде забезпечити підвищення кваліфікації в галузі декоративно-прикладного мистецтва. Дизайнери інтер'єру та інших фахівців декоративно-прикладного мистецтва можна використовувати таку підготовку для досягнення своїх кар'єрних цілей.

Скільки це коштує, щоб пройти майстер в декоративно-прикладного мистецтва?

Ваша школа і країна ви вирішите вчитися в обидва впливають на вартість магістра в Декоративне мистецтво програма ступеня.

Який поліпшення кар'єри можна очікувати з Майстром в декоративно-прикладного мистецтва?

Якщо ви шукаєте, щоб взяти декоративно-прикладного мистецтва кар'єру на наступний рівень, широке навчання, яке поставляється з майстром в декоративно-прикладного мистецтва мірою може забезпечити необхідну підготовку, щоб допомогти.

Чому Візьміть онлайн Декоративна курс мистецтв?

Декоративне мистецтво добре піддається онлайн Вивчення в деяких областях. Якщо ви знайшли онлайн курс, пропонованих в декоративно-прикладного мистецтва, ви можете скористатися доступності та гнучкості для ваших досліджень.

Де пройти майстер в декоративно-прикладного мистецтва?

Школи, що пропонують магістра мистецтв програми часто пропонують декоративно-прикладного мистецтва градусів. Ви можете знайти Майстра декоративного мистецтва в одному з багатьох університетів по всьому світу.

Як подати заяву на магістра в декоративно-прикладного мистецтва?

Пошук для вашої програми нижче, і, звертайтеся безпосередньо в приймальній комісії школи за вашим вибором, заповнивши у головній формі.