Keystone logo

25 Магістратура Програми в Інженерні дослідження Будівельна інженерія Гірнича наука 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Інженерні дослідження
  • Будівельна інженерія
  • Гірнича наука
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (25)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Інженерні дослідження Будівельна інженерія Гірнича наука

Ступінь магістра зазвичай вимагає близько двох років, щоб закінчити. Це відмінний спосіб дізнатися більше про обраній галузі і підвищення облікових даних зайнятості. Ці програми вищої освіти часто вимагають від студентів, щоб закінчити бакалавр 's ступеня в якості попередньої умови.

Саме те, що це майстер гірського інженера? Такий ступеня дозволяє студентам більше дізнатися про процес видобутку корисних копалин, а також, як максимізувати ефективність, виробництво і стійкість. Студенти зазвичай дізнаються про принципи проектування, а також як застосовувати їх в контексті видобутку з метою розробки та вдосконалення інструментів, процесів і методів. Вони можуть вивчити спектр інженерних суб-дисциплін, в тому числі механічні, хімічні, електричні, геофізичних, комп'ютерних та інженерних систем.

Які переваги доступні для тих, хто отримати ступінь в цій галузі?Багато студентів вважають, що вивчення техніки дозволяє їм відточувати своє критичне мислення, рішення проблем, аналізу, проектування і математичні навички. Крім того, ступінь магістра може бути досить корисною в роботі полюванні.

Ті, хто шукає інженерну програму видобутку слід пам'ятати, що кінцева ціна мірою визначатиметься від програми до програми. Студенти повинні зробити ретельні фінансові дослідження, перш ніж вступити в будь-якій установі, з урахуванням цін на матеріали, додаткові збори і коригування вартості навчання.

Багато робочі місця відкриті для випускників в гірничій справі. Багато студентів йдуть на роботу для видобутку та вилучення ресурсів компанії, хоча деякі вважають за краще займати позиції з науково-дослідними групами або регулюючими органами. Випускники можуть стати дизайнери, менеджери, інженери, аналітики, консультанти, і багато іншого; вони також можуть вибрати, щоб продовжити свою освіту, заробляючи ступінь доктора філософії в галузі машинобудування або суміжну дисципліну.

Якщо ви думаєте, що ви хочете, щоб отримати ступінь магістра гірничої справи, ви можете почати тут. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.