53 Магістратура Програми в Гуманітарні науки 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Гуманітарні науки
 • Гуманітарні науки
Сфери навчання
 • Гуманітарні науки (53)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістратура Програми в Гуманітарні науки

  Для студентів, які хочуть продовжити навчання, отримання ступеня магістра може бути наступним кроком після закінчення програми бакалавра. Ця ступінь призначає студентів як фахівців у своїх галузях та надає їм доступ до більш захоплюючих кар'єрних можливостей.

  Що таке майстер з гуманітарних наук? Цей тип програми надає студентам спеціальні знання з таких тем, як дослідження, мова та спілкування. Індивідуальні курси можуть охоплювати такі поняття, як ефективне дослідження, які найкращі методи навчання чи порівняння мов та лінгвістики. Інші теми можуть включати мистецтво та письмо. Метою програми є допомогти студентам краще зрозуміти, як соціальні науки впливають на світ.

  Коли студенти складають магістр гуманітарних наук, вони, як правило, отримують кілька критичних навичок. Багато хто розвиває здатність до ретельних досліджень, і вони також можуть розвивати сильні аналітичні навички, які можуть допомогти їм вирушати на високооплачувану роботу. Організація - це ще одне вчений навик, який може допомогти учням протягом усього життя.

  Вартість магістерської програми залежить від кількох факторів. Кожна школа відрізняється, деякі пропонують курси дистанційно, а інші надають короткі програми, що тривають лише рік. Щоб дізнатися точну вартість програми, зверніться до цікавих шкіл.

  Магістр гуманітарних наук може надати студентам доступ до низки цікавих можливостей для кар'єри. Багато хто вирішив стати вчителями, а інші, хто любить мову, займаються кар'єрою як лінгвісти. Деякі з них можуть стати дослідниками. Кар'єра як письменник також є варіантом, а також перспективою стати істориком. Студенти можуть також брати участь у кар'єрі як консультанти, артисти, координатори заходів або менеджери зі зв'язків із громадськістю, якщо вони цього бажають.

  Студенти потребують гнучкості при спробі закінчити свою освіту, і багато університетів піднімаються на виклик, пропонуючи онлайнові класи. Займаючи заняття онлайн, студенти можуть створювати графіки, які врівноважують їх особисте життя. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.