Keystone logo

1 Магістратура Програми в Соціальні науки Політологія Громадянська освіта 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Політологія
  • Громадянська освіта
Сфери навчання
  • Соціальні науки (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Popular degree type

Popular study format

Popular locations

Магістратура Програми в Соціальні науки Політологія Громадянська освіта

Ступінь магістра є варіантом для студентів, які раніше отримали ступінь бакалавра. Отримання ступеня дозволяє фахівцям назвати себе експертом у своїй галузі. Також це зазвичай є необхідною умовою отримання докторантури.

Що таке майстер у громадянському середовищі? Майстер у громадянському суспільстві включає практичні та політичні аспекти громадянства. Це включає цивільні закони та кодекси, обов'язки громадян та політичні або етичні традиції. Студенти можуть брати курси з міжкультурної та міжнародної комунікації, цифрової громадянської освіти, дітей та міжнародного розвитку, регіонального планування, міського відродження та релігієзнавства, серед багатьох інших. Ці курси часто призначені для навчання учнів не тільки про місцеву громадянську освіту, а про те, як громадянство впливає на уряди у всьому світі.

Особи, які отримують ступінь післядипломної освіти в галузі громадянської освіти, часто навчаються багатьом навичкам, які допомагають їм у своїй кар'єрі, а також у повсякденному житті. Студенти можуть навчитися керувати своїм часом і проектами, а також створювати бюджети для цих проектів. Інші навички, що вивчаються, включають лідерство, критичне мислення та публічні виступи, відкриваючи двері для більш кар'єрних можливостей.

Витрати на отримання ступеня магістра в галузі громадянської освіти залежать від декількох факторів, в тому числі, в якому навчальному закладі відвідує студент і де ця школа знаходиться. Кількість кредитних годин вимагає також факторів у вартість.

Люди, які отримують ступінь в галузі громадянської освіти, швидше за все, зможуть вибрати з широкого кола кар'єрних доріг. Студенти можуть прийняти закон, управління соціальними службами, державне управління, політику або зв'язки з громадськістю. Спільні робочі місця включають посередників, менеджерів громадських організацій та містобудівників, кожен з яких використовує соціальну організацію та уряд для здійснення важливих для своїх громад. Деякі студенти можуть вибрати для отримання доктора філософії. а потім бігати за політичний офіс.

Навчальні заклади в усьому світі можуть пропонувати програми в галузі громадянської чи аналогічної діяльності. Багато хто також надає онлайн курси для тих, хто потребує більшої гнучкості. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.