Keystone logo

54 Магістратура Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Готельний менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Туризм і готельний бізнес
  • Готельний бізнес
  • Готельний менеджмент
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (54)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Готельний менеджмент

Hospitality Management є захоплюючої і складною області ідеально підходить для студентів, які люблять працювати в тісній співпраці з клієнтами та провідні групи співробітників. Магістр програми Hospitality Management призначений для студентів зі ступенем бакалавра, які хотіли б збільшити свої шанси на працевлаштування в ролі лідера в індустрії гостинності. Студенти, що навчаються за програмами магістра готельного менеджменту зазвичай спеціалізуються в певній галузі даного сектора, таких як туризм, міжнародний Hospitality Management, адміністрація, дизайн досвід, Готель, Резорт і Спа управління або ресторанного менеджменту.

Пропоновані на повний робочий день, неповний робочий день, онлайн і дистанційного навчання дослідження графік, майстер студентів Hospitality Management може вибрати рівень гнучкості вони вимагають у своїх академічних графіком.Університетів та інститутів в Австралії, Бельгії, Греції, Японії, Швейцарії, Туреччини, Великобританії, США або Об'єднаних Арабських Еміратів, щоб назвати кілька, прихильні навчання студентів використовувати незалежні аналітичні навички, щоб вирішити проблеми, які вони, ймовірно, зіштовхнуться на роботі один раз працює в галузі готельного менеджменту.

Ви можете зв'язатися з будь-який з показаних шкіл по всьому світу перерахованих нижче, заповнивши веб-форму всього за одну хвилину. Якщо ви зацікавлені в читанні більше про яких конкретних магістра готельного менеджменту програми, перераховані нижче, просто натисніть кнопку, щоб дізнатися більше.