Keystone logo

26 Магістратура Програми в Загальні дослідження Глобальні студії 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Загальні дослідження
 • Глобальні студії
Сфери навчання
 • Загальні дослідження (26)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Загальні дослідження Глобальні студії

  Глобальні дослідження використовують цілісний підхід до розуміння нашого світу. Він заглиблюється в соціальні, політичні, економічні та культурні аспекти глобальних проблем, досліджуючи, як вони впливають на спільноти та нації. Занурившись у глобалістику, ви отримаєте глибоке розуміння різноманітних сил, які формують наш світ сьогодні – від глобалізації та зміни клімату до міграції та міжнародних конфліктів.

  Деякі типові предмети, з якими ви можете зіткнутися, включають: міжнародні відносини та дипломатію, глобальну економіку та торгівлю, права людини та політологію. Вас також, ймовірно, заохочуватимуть – якщо це не буде потрібно – вивчати іноземну мову та брати участь у програмах навчання за кордоном, що запропонує вам безпосередній досвід знайомства з різними культурами.

  Ступінь у галузі глобалістики відкриває шлях до різноманітних кар’єрних можливостей у різних секторах, дозволяючи вам уявити себе в захоплюючих ролях, таких як спеціаліст з міжнародного розвитку, дипломат, політичний аналітик або працівник гуманітарної допомоги. Більше того, багато випускників вирішують покращити свої знання та навички, здобувши вчений ступінь у таких сферах, як міжнародні відносини, державна політика чи глобальні справи.

  Якщо ви захоплені розумінням і вирішенням глобальних викликів, ця область навчання може бути ідеальним варіантом.

  Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.