16 Магістратура Програми в Геопросторові технології 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Природничі науки
 • Географія
 • Геопросторові технології
Сфери навчання
 • Природничі науки (16)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістратура Програми в Геопросторові технології

  Заробіток ступінь магістра може бути відмінним способом для студентів, щоб зробити більшу частину свого початківця освіти. Для цього, майстер в геопросторових технологій забезпечує засобами для новітніх технологій і використовувати їх для створити краще розуміння Землі і, як людство ставиться до нього.

  &nbsp

  Цікаві студенти можуть поставити запитання, що Майстер в геопросторових технологій? Цей ступінь тягне за собою комбінацію географічних досліджень та інформаційних технологій, які потім можуть бути застосовані до різних предметів. Студенти будуть присвячені практичним навичкам, наприклад, комп'ютерної картографії та програмних додатків, а також дізнатися багато про управління ресурсами і загальної географії. Інструкція дається у формі лекцій та семінарів на додаток до Практичні семінари для більш глибокого розуміння.

  Студенти отримання ступеня магістра в галузі геопросторових технологій можуть застосувати свої знання в різних галузях промисловості, тим самим надаючи широкі можливості для всіх випускників. Ті, хто піклується екологічних проблем можуть використовувати свої дослідження такі речі, як збереження і розвиток альтернативної енергетики. Через глобальне характеру такого курсові роботи, випускники можуть забезпечити корисний зайнятості у всьому світі.

  &nbsp

  Залежно від таких речей, як довжини майстер 'и програми, а також фактичну участь, плата за навчання може змінюватися зовсім небагато. В результаті, студенти повинні визначити, чи підходить школа в їх фінансових перспектив, перш ніж приймати рішення.

  &nbsp

  Випускники можуть вибрати з безлічі вогнищ з метою отримання кар'єру вони люблять. Перспективні кар'єри включають архітектурні та інженерні заняття, науки про навколишнє середовище, вишукувальні роботи, міське планування, а також ряд інших областей.Випускники також можуть застосовувати ці навички в таких речах, як лісове господарство та розвиток інфраструктури, або навіть підтримання обширних проектів озеленення.

  &nbsp

  Для багатьох студентів, відвідування школи може виявитися важким, особливо для тих, які розташовані у віддалених районах світу. У цьому випадку, он-лайн класи можуть бути надзвичайно корисними, і, як правило, пропонують кілька великих установах. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.