Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 10 Магістратура в Геополітика 2023

10 Магістратура Програми в Геополітика 2023

Огляд

Отримання ступеня магістра дозволяє студентам поглиблювати розуміння даного предмету за межами того, що викладає ступінь бакалавра. Цей ступінь забезпечує інструменти, необхідні для поглибленого вивчення даної теми та можуть призвести до більш високооплачуваних кар'єри, ніж випускники мали б без магістра.

Що таке майстер у геополітиці? Ці програми допомагають студентам розуміти міжнародну політику, географію, регіональні суспільства та динамічну взаємодію між цими елементами. Типова курсова робота спрямована на навчання студентів про динаміку між глобальними економічними, соціальними та політичними силами. Крім того, програми геополітики допомагають студентам зрозуміти, як політика, економіка та суспільства в деяких регіонах впливають на країни по всьому світу. Курси в цих програмах можуть зосереджуватися на конкретних регіонах світу, поточних геополітичних теоріях та інших темах.

Майстер геополітики може допомогти випускникам переміщати наш складний і все більш глобалізований світ. Студенти вчаться розуміти світ з різних точок зору, який може бути важливим у будь-якій кар'єрі. Крім того, студенти часто випускають ці програми з першокласних досліджень та навичок управління часом.

Студенти можуть платити різні курси для магістра у галузі геополітики. Точна вартість такого ступеня може відрізнятися залежно від місця розташування школи, де проживає студент, та рівня навчання в школі. Очікувані студенти повинні перевірити з кожною школою, щоб дізнатися більше про ціни на програму.

Випускники магістра в галузі геополітики можуть працювати в корпоративних, урядових та некомерційних організаціях. Багато випускників продовжують займати керівні посади в глобальних організаціях. Для деяких випускників це означає працювати дипломатами в Організації Об'єднаних Націй або в Європейських союзах. Інші випускники можуть працювати як керівники та директори для компаній, які займаються міжнародним правом, експортом та іншими геополітичними силами. Крім того, люди з магістерськими ступенями в цій галузі можуть керувати неприбутковими організаціями, які надають допомогу в країнах, що розірвали війну.

Студенти можуть виконувати ці програми у своїх громадах, в режимі онлайн або в рамках програми навчання за кордоном. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Політологія
  • Геополітика
Сфери навчання
  • Соціальні науки (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання