Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 11 Магістратура в Геодезія 2023/2024

11 Магістратура Програми в Геодезія 2023/2024

Огляд

Ступінь магістра може встановити професійні повноваження особи у своїй вибраній галузі та може бути воротом до ступеня доктора. Це може відкрити багато можливостей у особистому та професійному житті.

Що таке майстер з геодезії? Цей тип програми зазвичай розвиває здатність учнів створювати карту або план будівництва, записуючи характеристики території. Студенти можуть вибирати з різних курсів, що охоплюють математику, філософію та історію зйомки, а також курсові роботи, що охоплює будівельні норми, кодекси та інженерні принципи. Студенти зазвичай мають можливості спеціалізуватися в окремих сферах, таких як геодезичні, топографічні, вбудовані, фотограмметричні та кадастрові. Ступінь магістра зазвичай надається після того, як студенти заповнюють приблизно два роки курсів вищої освіти.

Студенти, які працюють на Майстра в області геодезії, можуть розвинути більшу здатність розшифрувати та розуміти складні математичні проблеми. Вони часто навчаються використовувати сучасні технології, щоб робити точні вимірювання, а також отримати знання про фізичні властивості грунту та мінералів. Всі ці навички можуть допомогти випускникам посилити кандидатів на роботу.

Витрати на навчання, книги та проживання для цієї програми можуть відрізнятися для кожної особи та установи. Тривалість програми може впливати на загальні витрати. Порівняння різних установ часто є найкращим способом визначення загальних витрат.

Люди, які заповнюють програму "Майстер в галузі геодезії", можуть знайти роботу в якості інспекторів та сертифікаторів у будівельній галузі. Досвід і поглиблене навчання в цій галузі можуть відкрити можливості для керівництва та керівних посад, таких як майстер будівництва, начальник польового інженера, керівник проекту та консультант. Випускники також користуються попитом на державні планові ради. Багато державні установи та приватні компанії використовують випускників як інспекторів дорожніх та будівельних проектів.

Майстер програми з вивчення може бути запропонований вищих навчальних закладів у багатьох місцях у всьому світі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Будівництво
 • Геодезія
Сфери навчання
 • Будівництво (11)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання