Keystone logo

0 Магістратура Програми в Охорона здоров'я Репродуктивна медицина Генетика 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Охорона здоров'я
 • Репродуктивна медицина
Сфери навчання
 • Охорона здоров'я (0)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Жодна програма не відповідає вашим критеріям пошуку. Уточніть ваші фільтри.

  Clear filters

  Магістратура Програми в Охорона здоров'я Репродуктивна медицина Генетика

  Ті, хто шукає більш глибоку освіту в своїй галузі, можуть пройти ступінь магістра, який може отримати перший ступінь магістра. Магістерська програма, як правило, займає два або більше років для завершення і включає в себе більш напружені дослідження та навчання, ніж програми для студентів.

  Що таке майстер з генетики? Ця програма навчання вчить вчених про глобальні генетичні проблеми і готує їх до вирішення проблем, які часто виникають у таких питаннях. Це відбувається завдяки курсам клітинних технологій, клітинної сигналізації, нейробіології, імунології, генетичної токсикології та багатьох інших. Кожен клас пропонує досвідченим науковцям міцніші теоретичні основи, необхідні для грамотного виконання в межах передових наукових кар'єрів.

  Протягом необхідних курсів студенти повинні володіти професійними навичками, такими як організація даних, належним чином дотримуючись наукової процедури, а також займатися сучасними дослідженнями та медичними технологіями. Хоча останні два з них призначені для підготовки учнів до кар'єри на місцях, організація даних може допомогти зробити повсякденні завдання, такі як бюджетування простіше.

  Коли мова йде про ціноутворення, зацікавлені особи повинні самостійно проводити дослідження перед тим, як взяти участь у конкретній школі. Вартість навчання дуже відрізняється між різними установами та країнами перебування, і вони можуть бути коротшими або довшими в залежності від місця, яке може вибрати майбутній учень.

  Одна зацікавлені сторони найбільше зацікавлені в тому, щоб вибрати програму ступеня, як це вплине на вибір майбутньої кар'єри. Ступінь магістра в галузі генетики забезпечує досить спеціалізовану освіту, але навіть так, випускники можуть розраховувати на пошук широкої кількості робочих місць, доступних їм після завершення їхньої освіти. Клінічні дослідники, вчені з охорони здоров'я, селекціонери рослин та вчені з медичних досліджень є частиною робочих місць, найбільш тісно пов'язаних із ступенем, тоді як інші робочі місця, такі як викладач коледжу, медичний представник з продажу та лабораторний техник, як і раніше використовують навички, які часто навчаються в рамках програми.

  Інтернет-курси можуть бути ідеальним вибором для учнів з насиченим графіком, але ті, хто шукає щось трохи більш традиційне, можуть отримати користь від проведення особистих або навіть міжнародних курсів. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.