Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 42 Магістратура в Гендерні дослідження 2023/2024

42 Магістратура Програми в Гендерні дослідження 2023/2024

Огляд

Майстер 'и ступінь можливість розширити і поглибити один ' и освіту в певній галузі після закінчення коледжу. Багато професій вимагають майстер 'и ступінь у відповідній області, тому студенти з особливими кар'єрних цілей повинні тримати цей шлях дослідження на увазі.

&nbsp

Що таке Майстер з гендерних досліджень? Цей ступінь вчить студентів про складну проблему статі в сучасному суспільстві. Кожна програма може мати конкретну спрямованість, наприклад, права, соціальної роботи або соціології. Тим не менш, всі дослідження гендерних програм мають спільну мету підготовки випускників до значущих кар'єри відповідали на громадських концепцій гендера. Курси часто зачіпають і включають в себе елементи феміністичної історії ревізіоністской, теорії взаємозалежність і політики.

&nbsp

Можливо, найбільш помітною перевагою досягнення майстер 'и ступінь в області гендерних досліджень є підвищена соціальна поінформованість навчальна програма дає студентам.Навички роботи з підлоги і, як вона працює в суспільстві дозволяє студентам визнати подібні культурні моделі і визначити несправедливість в його різних формах.

&nbsp

Витрати, пов'язані з Майстром з гендерних досліджень варіюються залежно від школи 'и розташування та розміру. Для більшості до-до-дати оцінки охоплення та реєстрації витрат, контактні програм безпосередньо через приймальню.

&nbsp

Багато студентів можуть задатися питанням, що майстер 'и ступінь в області гендерних досліджень ім запропонувати в плані кар'єри. Цей ступінь відкриває двері для широкого кола професій, у тому числі продовження наукових досліджень і викладання в академічних колах, політики і права. У міру зростання обізнаності про гендерну, роботодавці прагнуть освічених людей з чіткого розуміння гендерних досліджень в якості консультантів. Хоча багато людей, які не проводили час вивчення стать не розуміють цього, гендерні дослідження застосовується майже у всіх областях, від засобів масової інформації та кіно досліджень для здоров'я.Пол скрізь, і випускники цих програм можна зробити корисну роботу, що робить його більш помітним для широкої громадськості.

&nbsp

Гендерні дослідження є що запропонувати, і все більше і більше студентів надходження в програмах кожен день. Використовуйте нашу пошукову базу даних шкіл, щоб знайти програму, яка відповідає Вашим цілям і інтересам. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Гендерні дослідження
Сфери навчання
  • Соціальні науки (42)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання