Keystone logo

6 Магістратура Програми в Педагогіка Освітні технології Гейміфікація 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Освітні технології
  • Гейміфікація
Сфери навчання
  • Педагогіка (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Педагогіка Освітні технології Гейміфікація

Студенти, які пройшли ступінь бакалавра, можуть продовжувати свою освіту, працюючи на магістратурі, з того ж коледжу чи іншої установи. Ступінь магістра може надавати можливість надалі спеціалізуватися на бажаній ділянці навчання.

Що таке Майстер в Gamification? Ця область навчання може включати в себе проектування та створення інтерактивних відеоігор, застосування машинного навчання та інтеграції штучного інтелекту, оскільки це стосується ігор, розробки 3D-ігор та програмування мобільних додатків. Багато студентів також зосереджують увагу на тому, як застосувати концепції та теорії gamification до інших типів програм, включаючи навчання дітей та дорослих або модифікацію поведінки, щоб забезпечити навички та ефективніші дії користувачів.

Випускники часто вивчають програмування різними мовами, перетворюючи свою пристрасть на ігри в кар'єру. Вони також можуть навчитися приймати складні навчальні концепції та інтерпретувати їх у ігрове середовище, щоб зміцнити взаємодію та утримання. Критичне мислення та навички вирішення проблем можна відкоректувати, дотримуючись цього ступеня.

Вартість заробітку магістра часто залежить від тривалості програми, розташування університету та того, чи програма постачається особисто чи в Інтернеті. Кількість класів, необхідних для випуску, може вплинути на загальні витрати.

Випускники можуть знайти нагороди кар'єри як інженерів по розробці ігор, або для студії, або самостійно керувати своїми компаніями. Програмні компанії можуть наймати випускників як цифрових дизайнерів або головних менеджерів продукту для розробки ігор або додавання ігор у свої існуючі програми. Ті, хто зацікавлений в навчанні, можуть працювати як консультант навчального досвіду з освітніми компаніями будь-якого розміру, щоб перекладати навчання в ігрове середовище як для дітей, так і для дорослих. Випускники також можуть стати департаментами або менеджерами по виробництву штучного інтелекту або відділень машинобудування на високотехнологічних підприємствах або для державних установ, включаючи військові організації.

Повні або неповна робота з вивченням гейпінг може бути доступна в Інтернеті або на сайті в університетах, що спеціалізуються на цьому полісному полі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.