Keystone logo

12 Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Відносини з клієнтами 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Бізнес-дослідження
 • Відносини з клієнтами
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (12)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Відносини з клієнтами

  Після отримання ступеня бакалавра або будь-якої іншої ступеня бакалавра, можливо для студентів, щоб продовжити навчання, щоб отримати додаткові переваги для їх кар'єри. Більш глибоке розуміння і майстерність обраної області може бути досягнуто шляхом отримання ступеня магістра.

  Що таке магістр в області відносин з клієнтами? На відміну від типової програми ступеня в бізнесі, вивчення взаємин з клієнтами включає в себе елементи міжособистісних навичок. Цей вид програми включає в себе багато спільного бізнес-курси, такі як бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг і управління ресурсами, а також курси, що стосуються спілкування, в тому числі соціальних мереж, методів телефону і клієнта раппорт. Студенти, які входять в цей вид програми буде спеціалізуватися на їхній кар'єрі.

  На додаток до студентів кваліфікаційних для їхньої кар'єри, програми ступеня магістра допоможе вченим розробити відмінні комунікативні навички, які застосовні до будь-якого положення.Крім того, студенти можуть скористатися конкретної спрямованості їх ступеня, щоб підготуватися до бажаної кар'єри фокуса.

  Конкретна школа і програма, яку ви обираєте в значній мірі впливає на вартість отримання ступеня вашого господаря у відносинах з клієнтами. Насправді, країна дослідження також грає роль у визначенні навчання. Ви будете краще підготовлені, якщо ви тримаєте витрати на увазі при вивченні програм.

  У той час як міжособистісні навички, розроблені в програмі ступеня відносин з клієнтами допоможе випускникам ввести багато видів позицій, типове поле для випускників цієї програми в області продажів. Можна працювати з державними та приватними корпораціями як асоційованої компанії з продажу, менеджер з продажу, менеджер по роботі, або торгового представника. Необхідні навички спілкування також роблять ці види випускників привабливими для керівних посад.

  Для того, щоб почати процес заробляючи свій ступінь магістра в галузі відносин з клієнтами, це найкраще, що ви спочатку знайти програму, яка відповідає вашим потребам. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.