Keystone logo

6 Магістратура Програми в Правознавство Дослідження з вирішення спорів Вирішення конфліктів 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Правознавство
  • Дослідження з вирішення спорів
  • Вирішення конфліктів
Сфери навчання
  • Правознавство (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Правознавство Дослідження з вирішення спорів Вирішення конфліктів

Ступінь магістра може відкрити в іншому випадку закриті двері на шляху кар'єри студента та забезпечити додатковий освітній ріст. Ступінь також є обов'язковою вимогою для тих, хто проходить ступінь доктора філософії або спеціальних спеціальностей.

Що таке Майстер у вирішенні суперечок? Програма вчить ефективне управління бізнесом та вирішення конфліктів. Студенти навчаються використовувати ці знання для вирішення проблем з окремими людьми, компаніями, великими групами та навіть міжнародними. Потім фундаментальні курси з етики, посередництва та переговорів можуть бути розширені за допомогою курсів, адаптованих до конкретного студента. Можливі варіанти курсу включають соціологію, міжнародний бізнес, психологію та економіку. Більшість програм можуть бути закінчені через один-два роки і не вимагають ступеня права або LSAT.

Дізнайтеся, як посередник, арбітраж та переговори з цією програмою навчання. Хоча ці навички відмінно підходять для вирішення конфліктів, студент може також використовувати ці навички на робочому місці та проводити інтерв'ю з посадами, вести переговори щодо збільшення заробітної плати та придбання великих предметів квитка, таких як будинки, просто торкнутися кількох можливостей.

Фінансове зобов'язання учасників програми залежить від обраної програми. Дослідження наявних програм відповідатиме на більшість фінансових питань, які очікує майбутній студент, перш ніж прийняти рішення.

Майстер у вирішенні спорів часто користується всіма, хто зацікавлений у державному або приватному секторі. Робота з альтернативним вирішенням спорів доступна як всередині країни, так і на міжнародному рівні для тих, хто прагне запровадити ці практики у свій бізнес чи організацію. Посередники, арбітри або посередники - це всі життєздатні кар'єрні посади для випускників. Багато пов'язаних з ними посад доступні для переслідування у державних організаціях та залах суду або тих, хто прагне уникнути судового розгляду, як посередництво у розлучуванні. Крім того, ступінь може відкрити двері для тих, хто шукає юридичної професії без права диплом.

Ви можете вибрати між відвідуванням класів в університеті або гнучкістю онлайн-класів. Для наступних кроків, знайдіть свою програму нижче і зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.