Keystone logo

48 Магістратура Програми в Інженерні дослідження Виробництво 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Інженерні дослідження
 • Виробництво
Сфери навчання
 • Інженерні дослідження (48)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Інженерні дослідження Виробництво

  Виробництво є складною і міждисциплінарної галузі, яка включає в себе проектування, промисловий дизайн, матеріалознавство, керівництва, управління та інших галузях знань. Для випускників з програми бакалавра у відповідній галузі, бажаючих підвищення їх наукової кваліфікації, або працюючих фахівців шукає зміни кар'єри чи просування по службі, магістр у виробництво може бути ідеально підходить. Серед іншого, магістр Виробництво студенти отримають глибокі знання моделювання процесів, інтелектуальне виробництво, моделювання, інженерного оптимізації, моделювання та моніторинг виробництва, розробки продуктів і моделювання та планування і управління виробництвом.

  Пропоновані на повний робочий день або неповний основі, магістр програм Виробництво останні один-два роки, коли взяв на себе традиційну постійній основі.Університетами та академічними інститутами по всьому світу - у Великобританії, Данії, Франції, Фінляндії, Швеції, США і більше - пропонувати акредитовані Майстер у виробництві програм. Магістр Виробництво студентів також часто мають можливість зосередитися на одному аспекті або сектора виробництва, яка їх цікавить, і деякі програми вимагають завершення поглибленого дипломний проект.

  Якщо ваша професійна кар'єра трек може отримати користь з додав кваліфікацію магістра у виробництві, то читайте більше про можливості доступні для вас сьогодні!