Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 17 Магістратура в Виноробство 2023

17 Магістратура Програми в Виноробство 2023

Огляд

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджена в коледжах і університетах по завершенні досліджень, які демонструють майстерність в професійній області практики чи іншій області дослідження. Цей ступінь вимагає навичок високого рівня в аналізі, критична оцінка, професійне додаток, і критичного мислення. Ступінь як правило, надаються в гуманітарних, соціальних наук, мистецтв, догляд, теологія, філософія, або музейних.

Що таке Майстер у винному бізнесі? Майстер у винному бізнесі досліджує знань, навичок і стратегій, необхідних для досягнення результатів в глобальній винної індустрії. Студенти вивчають розвиток ринку вина для вітчизняної та світової торгівлі, і став добре розбираються і підготовку у винному виробництві і продажах. Мета цього ступеня є підготовка студентів, щоб стати фахівцями професіонали винного бізнесу.Курсові може включати в себе питання, пов'язані з міжнародною винної економіки, виноробної промисловості, логістики і закупівель, переговори, виноробства і дегустація вина.

Випускники з майстер у винний бізнес розібратися в бізнес-областях, таких як стратегії бренду, злиттів і поглинань, споживчої поведінки, ЗМІ, громадських відносин, розвиток зовнішньої ринкової та управління. Тому що виноробство має загальносвітовий масштаб, випускники мають сильне усвідомлення міжнародних відносин і бізнесу. Вони також розвивати сильні комунікативні навички, що дозволяють їм поділитися і навчити їх вина знання іншим.

Вартість ступінь магістра змінюється, залежно від навчального закладу, країни навчання, і час і підрозділів, необхідних для програми. Щоб дізнатися більше, зв'яжіться з приймальної комісії і дізнатися про програму ступеня і його вартості.

Перспективи кар'єрного росту в винному бізнесі сильні і зарплати хороші.Деякі можливі заняття, пов'язані з цією мірою відносяться менеджер регіонального експорту, менеджер по продукції, менеджер з маркетингу, менеджер з комунікацій, директор вина, і менеджер торгівлі.

Скористайтеся освітніх можливостей, пропонованих онлайн, незалежно від того, де ви живете. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження харчових продуктів і напоїв
  • Продукти харчування та напої
  • Енологія
  • Виноробство
Сфери навчання
  • Дослідження харчових продуктів і напоїв (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання