Keystone logo

1 Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Програми для топ-менеджерів Виконавчі кадри 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження в галузі управління
  • Програми для топ-менеджерів
  • Виконавчі кадри
Сфери навчання
  • Дослідження в галузі управління (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Програми для топ-менеджерів Виконавчі кадри

Праці забезпечується співробітників має вирішальне значення для успіху бізнесу. Державні органи та в конкуренції за залучення і утримання найбільш кваліфікованих співробітників, тому організації повинні передові навички тих, з майстром в Degree Executive управління людськими ресурсами.

&nbsp

Що таке Майстер в галузі управління Виконавчий людських ресурсів? Це диплом пост, який розвиває навички фахівців в області людських ресурсів. Ці програми дивляться на організаційні питання фірм стикаються і готують студентів зі стратегіями подолання проблем. Студенти охоплюють такі теми, пов'язані з трудовим правом, контракти і страхових пакетів, як вони ознайомляться з програмними інструментами і організаційних структур, які зазвичай використовуються великими компаніями. Інші теми дослідження можуть включати в себе створення профспілок, навчання персоналу і міжнародні трудові тенденції. Спеціалізація часто можна, і деякі з цих програм зосередитися саме на питаннях трудових стоять унікальні галузі.

&nbsp

Як і багато аспірантуру, ці програми активізації зв'язку та лідерські здібності студентів. Випускники отримають необхідні знання, щоб мотивувати співробітників і вирішувати конфлікти. Вони також вчаться розпізнавати кваліфікованих здобувачів для заповнення нових позицій. У просунутих рівнях, ці випускники мають можливість створювати найму кампанії та консультувати топ-менеджерів рівня з можливих стратегій для задоволення потреб у персоналі у своїй організації.

&nbsp

Вартість майстер в Degree Executive управління людськими ресурсами залежить від установи. Студентам пропонується зв'язатися школи вони зацікавлені в конкретній інформації про оплату та навчання.

Після завершення однієї з цих програм, випускники можуть бути кваліфіковані, щоб припустити, рулони рівень управління в людини відомств ресурсних будь-якої великої організації масштабі.Навички цих фахівців застосовні в багатьох різних галузях і секторах економіки. Деякі можуть спеціалізуватися в кадрових потреб для конкретних галузей чи регіонів. Міжнародні компанії також наймати експертів вищого рівня людських ресурсів, щоб вирішувати питання, що стоять перед трудових мігрантів.

&nbsp

Важливо, щоб почати з урахуванням всіх наявних варіантів для продовження освіти якомога швидше. Виконавчі програми зазвичай розробляються спеціально для працюючих фахівців і пропонують багато корисних онлайн-курс. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.