Keystone logo

2 Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Програми для топ-менеджерів Виконавчий менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження в галузі управління
  • Програми для топ-менеджерів
  • Виконавчий менеджмент
Сфери навчання
  • Дослідження в галузі управління (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Програми для топ-менеджерів Виконавчий менеджмент

Лідерство рідкісна якість. Вона займає знання, ясне мислення і сміливість приймати важливі рішення, які дають результати. Державні установи, некомерційні організації та бізнес все потрібні здібності тих, з Майстром у виконавчу дирекцію.

&nbsp

Що таке Майстер в Виконавчої дирекції? Це вчений ступінь, яка готує студентів до управлінської ролі в будь-якій організації. Це хороший варіант для тих, хто вже має досвід роботи в бізнесі, економіки або фінансів. Ці програми підвищення лідерських можливостей студентів і підготувати їх для більш високих рівнів відповідальності. Студенти починають з розгляду основний бізнес навчальний план, який, як правило, включає в себе організаційну теорію, бізнес-права, фінансів, бухгалтерського обліку та економіки. Додаткові теми зосередитися на мотивації співробітників, вирішення конфліктів і розподілу ресурсів.

&nbsp

Випускники оснащені навички, необхідні для забезпечення лідерства в складних і вимогливих управлінські ролі. Вони навчені для аналізу результатів і реагувати на виклики без коливань. На додаток до створення порядок в існуючих робочих процесів, вони можуть розробляти і реалізовувати нові бізнес-функції і підвищити продуктивність. Студенти також ознайомляться з сучасними бізнес-інструментів, що використовуються для підвищення ефективності і прибутку.

&nbsp

Вартість майстер у виконавчій дирекції буде залежати від установи, яка студенти обирають для участі. Для отримання більш детальної інформації про плати, яка справляється і навчання, студенти повинні звернутися у відділ приймальної комісії університетів, які їх цікавлять.

&nbsp

Після завершення однієї з цих програм, випускники часто готові зробити крок в управлінській ролі в будь-якого розміру фірми. Вони також можуть просунутися по існуючій кар'єрного зростання.Це також можна знайти роботу керуючий державних проектів або організації функцій некомерційних організацій. Хоча навички, набуті застосовуються в різних галузях промисловості, студент, можливо, побажають раніше зосереджені на конкретному ринку. Деякі випускники воліють працювати самостійно і знайти роботу в якості консультантів або аналітиків.

&nbsp

Важливо почати досліджувати всі доступні варіанти прямо зараз. Деякі студенти можуть віддати перевагу традиційні класі середовища, але багато інтернет-програми як і раніше пропонують якісну освіту. Для тих, хто з плануванням або географічних проблем, дистанційне навчання є відмінним способом, щоб прискорити свою кар'єру. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.