Keystone logo

1 Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Програми для топ-менеджерів Виконавчий маркетинг 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження в галузі управління
  • Програми для топ-менеджерів
  • Виконавчий маркетинг
Сфери навчання
  • Дослідження в галузі управління (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Програми для топ-менеджерів Виконавчий маркетинг

Магістерські програми, як правило, покликана допомогти тим особам, які вже завершили курс навчання у своїй конкретній області. У багатьох випадках ці програми спрямовані на професіоналів, які хочуть поглибити свої кар'єру підвищенню кваліфікації та сприяння глибшому розумінню питань, з якими вони стикаються на робочому місці.

&nbsp

Що таке Майстер у Виконавчому маркетинг? Це вчений ступінь являє високу концентрацію уваги на лідерство допомогою відкритої комунікації та міжособистісних відносин. Професіонали, які беруть участь у цій програмі навчитися оцінювати свою поведінку і коригувати свої лідерські стилі, щоб вони могли розробляти потужні відносини з бізнес-колег і співробітників. Програма також включає ефективні методи вирішення конфліктів на робочому місці.

&nbsp

Завершення цієї програми можна підготувати випускників стати більш ефективними лідерами. Випускники можуть застосовувати принципи, які вони дізналися в їх існуючої робочому місці.При підвищеній розуміння причин виникнення проблем роботи агрегату, люди, які закінчили цю дипломну програму готові поліпшити вихід з людей, яких вони спостерігають за. Інші переваги цієї програми включають більш самосвідомість, здатність будувати професіоналів відносини, і повністю розвинені навички управління.

&nbsp

Вартість участі в програмі магістра спрямована на виконавчого маркетингу може трохи відрізняються від однієї школи до іншої. Однією з причин цього є те, що навчальних закладів розташовані по всьому світу. Майбутні студенти повинні зв'язатися шкіл індивідуально для графіків навчання та пов'язаних з ними зборів.

&nbsp

Ця конкретна програма, як правило, орієнтовані на професіоналів, які вже заробили позиції, як старшої ланки або корпоративних менеджерів. Після завершення програми, випускники можуть продовжувати працювати в їх нинішньому становищі з великим успіхом.Вони також можуть виявити, що після їх застосування нещодавно розроблених навички, які вони отримують право на подальше просування по ешелонах обраної галузі.

&nbsp

Керівники, які хочуть покращити свої лідерські навички знайдете більш детальну інформацію в список програми, заповнивши супровідний бланк. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.