Keystone logo

47 Магістратура Програми в Педагогіка Викладання Викладання мови 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Викладання
  • Викладання мови
Сфери навчання
  • Педагогіка (47)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Педагогіка Викладання Викладання мови

A 's ступінь майстра, як правило, багаторічна програма, зосередивши увагу на конкретну тему. Ці програми часто використовуються як уточнення досліджень бакалавра 's, і, як такі, вони, як правило, вимагають від претендентів завершили ступінь бакалавра.

Що таке Майстер в Мові? Ці освітні курси, як правило, зосереджені на викладанні іноземних мов. Є численні свідоцтва, також доступні для вчителів перспективних іноземної мови, і ці курси, як правило, проводяться на значно вищому науковому рівні, часто відбувається протягом двох-трьох років. Студенти могли очікувати зустріти класи зачіпляються в великих дослідженнях, а також тих, що сприяє розвитку практичних навичок навчання. Загальні курси включають в себе тест дизайн, професійна практика, педагогіка і освіта інших вчителів. Ці курси, як правило, доступні в різних установах, як онлайн, так і в традиційних форматах класу.

Можна було б очікувати, щоб поїхати за кордон після закінчення такої програми, якщо один хоче, а знання, отримані на цих курсах, як правило, спеціально орієнтована на викладання в зарубіжних країнах. Навички, отримані в аспірантурі, таких як ведення графіка, що робить терміни і показ для призначень, часто ознаки успіху в будь-якому підприємстві.

Дослідити витрати на навчання в декількох установах, перш ніж рухатися вперед з додатками. Масштаб інвестицій, швидше за все, змінюватися від однієї установи або навчального закладу до іншого.

Після отримання магістра в галузі навчання мови, випускник може піти далі, щоб стати вчителем вченого-дослідника, шкільний адміністратора або іноземної мови. Дослідники часто використовують свої знання і організаційні навички, щоб досліджувати і вирішувати проблеми в галузі освіти. Адміністратори могли б направляти школи або інструктувати колег вчителів. Самі Вчителі часто подорожують по всьому світу, щоб навчати студентів в мові.

Процес пошуку програми, як правило, досить великий, так що почати, як тільки практично. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.