Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 11 Магістратура в Видавнича справа 2023

11 Магістратура Програми в Видавнича справа 2023

Огляд

Ступінь магістра є академічної позначення дарував тих, хто приймає регулярний курсову роботу в певній галузі і успішно завершити програму. Програмами магістратури, як правило, будують на фундаменті освіти, отриманої в програмі ступеня пов'язаний бакалавра.

Просто те, що Майстер у видавничій? Це комплексна програма мірою забезпечує міцну освітню основу практично у всіх областях видавничої справи, з історичної огляд галузі ретельного аналізу нових технологій. Студенти в такої програми повинні чекати, щоб розглянути широкий спектр як традиційних, так і електронних міркувань публікації, і додаткову увагу часто приділяється етиці, редакційної дизайн, про авторське право і міркувань і загального маркетингу і бізнес-практики. Деякі програми підкреслюють здобуття вищої ролі у видавничій індустрії, і, як правило, зосереджені в таких областях, як складання бюджету, переговори за контрактами та економіки, серед інших.

Студенти, які успішно отримати ступінь магістра у видавничій, як правило, в стані командувати більш високу зарплату, ніж дипломованих кар'єри конкурентів ступеня бакалавра, а також, як правило, на роботу знову, і в змозі забезпечити більш високі позиції, ніж тих, хто дотримується менший ступінь.

Там немає встановленого вартість отримання ступеня магістра в галузі видавничої справи. Вартість навчання істотно відрізнятися від школи до школи і програми до програми на основі таких факторів, як престиж вузу і де територіально, програма пропонується, так що звертайтеся в кожній школі інтерес для отримання конкретної інформації навчання.

Успішні випускники цих програм підготовлені для високооплачувану роботу в різних позиціях і районів. Багато випускників далі, щоб знайти роботу в якості редакторів, бізнес-професіоналів, фахівців з маркетингу і дизайнерів, а інші вирішили зосередитися на технологічній стороні промисловості та безпечної роботи в сфері ІТ або технологічних можливостей.

Якщо ступінь магістра в галузі видавничої справи є те, що ви хотіли б дізнатися більше про перегляньте величезні можливості для отримання освіти доступні через нашу велику глобальну базу даних програм. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Маркетингові дослідження
 • Видавнича справа
Сфери навчання
 • Маркетингові дослідження (11)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання