Keystone logo

108 Магістратура Програми в Технологічні дослідження Інформаційні технології Великі дані 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Технологічні дослідження
  • Інформаційні технології
  • Великі дані
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (108)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Технологічні дослідження Інформаційні технології Великі дані

Ступінь магістра академічні сертифікати, видані студентів, які закінчують програму випускник рівні ступеня. Якщо у вас є ступінь вашого господаря, можна продовжувати докторський ступінь або почати свою кар'єру.

Що Магістр Big Data? Кожен день, масові кількості даних генеруються по всьому світу, і це відповідальність кваліфікованих аналітиків для розбору через цих даних, розміщення цінної інформації і не звертаючи уваги безглуздий мотлох. Програма ступінь у великих даних допоможе вам освоїти навички, необхідні, щоб стати аналітиком і вчить вас основи аналізу даних. Деякі з основних курсів програми включають в себе математику, дизайн даних, управління проектами, і прогнозного аналізу. Під час навчання, ви також дізнаєтеся, як орієнтуватися і розуміти різні аналізу даних технологій.

Численні галузі, від уряду в роздріб, аналітики використовують дані, щоб зробити кращі бізнес-рішення.Програма ступінь магістра вчить, як діяти в кожному з цих галузей. Таке здатність допомагає вам виділитися серед конкурентів при прийомі на посаду.

Залежно від школи і країни, ступінь магістра займає від одного до двох років, щоб придбати. Вартість навчання також різняться, але ви можете зв'язатися з коледж, щоб визначити точну вартість реєстрації.

Аналітика даних мають вирішальне значення для ряду галузей. Якщо у вас є ступінь, ви кваліфіковані, щоб працювати у зв'язку, фінансів, охорони здоров'я, виробництва, уряду, і асортимент інших областях. Ступінь магістра в галузі великих даних також готує вас до позиції в управлінні, державної політики і технології. У той час як багато випускників вибирають, щоб стати з аналізу даних, інші обрати, щоб стати бізнес-аналітики, архітектори даних, системних аналітиків і розробників бізнес-аналітики.Великий даних цінний ресурс для роботодавців та освітніх фон в темі виділяється позитивно на резюме.

Школи по всьому світу пропонують програми магістратури в області великих даних і онлайн-курси також варіант. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.