Keystone logo

2 Магістратура Програми в Туризм і готельний бізнес Управління парками та відпочинком Ведення активного відпочинку 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Туризм і готельний бізнес
  • Управління парками та відпочинком
  • Ведення активного відпочинку
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Туризм і готельний бізнес Управління парками та відпочинком Ведення активного відпочинку

Майстерність зазвичай вимагає від одного до трьох років навчання після того, як студент отримав ступінь бакалавра. Програми можуть мати як професійний, так і дослідницький характер. Вони доступні майже в будь-якій предметній області.

Що таке майстер у лідерстві? Ця ступінь вищої освіти вчить лідерські навички для вихователів та шукачів пригод. Студенти можуть навчитися полегшувати зовнішній досвід та розвивати навички виживання. Більшість програм пропонують курси, які виводять студентів за кордон, де вони працюють з невеликими групами, проводять дослідження та беруть участь у дискусіях у класі. Студенти можуть пройти курси з теорії та філософії досвідченої освіти, принципів та практики керівництва, обробки груп та сприяння, медицині пустелі, навколишнього середовища та етики. Цей ступінь має тенденцію залучати ентузіастів усіх видів.

Люди в цих програмах можуть розвивати багато цікавих навичок. Вони часто опановують медицину пустелі, яка готує їх до використання обмежених ресурсів для вирішення невідкладних медичних ситуацій. Студенти також можуть навчитися керувати і слухати.

Майстер зовнішнього лідерства доступний лише в окремих університетах. Курси можуть сильно варіюватися, залежно від програми. Через це студентам рекомендується звернутися до школи за їх вибором для отримання інформації про витрати.

Існують цікаві можливості для тих, хто має ступінь магістра з зовнішнього керівництва. Студенти, як правило, вивчають цінні наукові навички, які дозволяють їм сприяти знанням навколишнього пригод. Вони отримують унікальний набір навичок, який готує їх до надзвичайно широкого спектру можливостей для роботи, незважаючи на фокус нішевих програм. Випускники можуть опинитися на кваліфікованих посадах, таких як інструктор з виживання, пригодницький фотограф та письменник, менеджер з природних ресурсів, програміст відпочинку, майстер рекреації або програміст на вищому рівні.

Майстер в галузі зовнішнього лідерства є спеціальним ступенем, який пропонується лише в окремих університетах. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.